Політика

Кандидати на посаду сільського голови розклеїли агітматеріали на зупинках і магазинах

23 жовтня 2017, 10:33

 На перших місцевих виборах в Іванівській об’єднаній територіальній громаді, що на Вінниччині, передвиборна агітація відбувається з ознаками порушенням вимог законодавства. Зокрема, у невідповідних місцях розміщені агітаційні матеріали за кандидатів.

Про це повідомляє Громадянська Мережа ОПОРА.

Так, 21 жовтня спостерігач ОПОРИ виявив друковані матеріали з агітацією за двох кандидатів на посаду Іванівського сільського голови у не призначених для цього місцях: на електроопорах та на автобусних зупинках розклеєно агітаційні матеріали кандидата-самовисуванця Михайла Кулика, а на магазинах та на прилавку в магазині розміщено агітаційні матеріали чинного сільського голови, кандидата від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктора Онофрійчука. Це є порушенням вимог Закону України «Про місцеві вибори» щодо розміщення друкованих агітаційних матеріалів, а також може суперечити правилам благоустрою.

ОПОРА нагадує, що частиною 4. статті 56 ЗУ «Про місцеві вибори» передбачено розміщення друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування.

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів –(044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

Нагадаємо, 29 жовтня відбудуться вибори у 9 об’єднаних територіальних громадах Вінниччини. Найбільше керівних посад у дев'яти територіальних виборчих комісіях у громадах Вінницької області, отримали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Вінниця.info, фото Громадянської Мережі ОПОРА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибори порушення 
Матеріали по темі