Політика

Кандидат в Президенти Сергій Тарута у Вінниці: вибори це не експеримент і не жарти

16 березня 2019, 16:44

15 березня кандидат на пост Президента Сергій Тарута провів зустріч з вінничанами. В рамках візиту до області він відвідав Калинівський район та у Вінниці поспілкувався зі своїми прихильниками. На зустрічі були регіональні представники партії «ОСНОВА», інших політичних сил і громадськість серед яких багато переселенців. Ці люди знають Сергія Олексійовича особисто, адже багато з них до окупації Донбасу працювали на підприємствах, які свого часу очолював нинішній кандидат в Президенти.

Тарута говорив з вінничанами не з трибуни, а підійшовши ближче до аудиторії в залу.

«Сьогодні ми маємо можливість поспілкуватись про майбутнє нашої країни. В цьому році ми вибираємо майбутнє, бо більше шансу в Україні не буде. І Президентські, і Парламентські вибори – доленосні для нашої країни. Ресурси, які були «з’їли» і покрали. Кожен з вас відчуває що робиться в країні, по своїх кишенях, оточенню і по тому, що люди виїжджають. З цим треба щось робити», - почав кандидат в Президенти.

Сергій Тарута розповів, що ніколи не мріяв стати політиком, його задовольняла робота в бізнесі, але зараз потрібно рятувати Україну.

«За 10 років мені вдалося зробити найбільшу в Україні недержавну транснаціональну компанію (Індустріальний союз Донбасу – ред.), в якої були свої підприємства в Угорщині, Польщі, Македонії, Данії, Італії… Будував завод в Еміратах, Австралії, Індонезії. Все за 10 років. Компанія, мала оборот 10,5 млрд. доларів. Це вдалось завдяки професіональній ефективній команді, яка мала досвід і прозору репутацію. Коли є професійність, довіра і стратегія, можна досягти результатів.

Зараз ми бачимо що країна живе на кредитах. Це дорогі кредити, які для того, щоб якось утримати баланс. Це не для розвитку. Країну ці кредити не врятують. Ми пішли в політику, бо розуміли, що є тільки два виходи – чи віджати з країни, чи самому робити зміни. Тому люди, які все життя займались справами, мали гарну репутацію і сторонились політики, прийняли рішення створити політичну партію «ОСНОВА», - повідомив політик.

5c8d0c59b4e1f.jpg

За словами Сергія Тарути, для того щоб реалізувати стратегію економічного росту, яку розробила партія «ОСНОВА» два роки тому, потрібен новий Президент, Парламент і Уряд.

«Зараз ні Парламент ні Уряд, ні Президент не відповідають критеріям, які дозволять сюди зайти інвестиціям. Тому що інвестори дивляться на реальні умови. Нашу країну врятують колосальні інвестиції, вони прийдуть, якщо буде гарний Парламент, Президент, Уряд», - зазначив Сергій Тарута.

За словами політика, в першу чергу, необхідно припинити війну.

«У діючої влади немає підтримки, але вона хоче зберегти владу, на них багато вини. Скільки людей загинули на фронті. Коли мене попросило керівництво країни визволити Маріуполь (2014 рік – ред.), я дивився, як починалась наша кампанія. Душа болить. Могло загинути в 10 разів більше. Я знав, що життя людей на моїй совісті. Коли було 100 танків і велике російське групування, я розумів, що треба захистити Маріуполь. Робили це за свої кошти. Ніхто ні копійки з держави не дав. Навколо Маріуполя зробили інженерні споруди, які утримували цей натиск. Це врятувало. Тоді загинуло 5 людей, це трагедія, але це не 300 – 400 як біля Іловайська.

Війною зараз утримують владу, війною прикриваються, війною заробляють і спекулюють. За це треба відповідати. Тому сьогоднішня влада робить підкупи і є фальсифікації», - говорить С. Тарута.

5c8d0c972dfe8.jpg

За словами кандидата в Президенти, українці зараз обирають майбутнє і вибір кожна людина повинна робити усвідомлено.

«Від українського народу потрібно, щоб вони підійшли до виборів з розумом, не з емоціями. Ми кидаємось від одної крайності – недовіри до політики, до іншої. Управління державою – професійна і відповідальна діяльність. Це зовнішня політика, внутрішня політика, розуміння, як працюють системи і чому в нашій країні погано. Потрібно розуміти, що змінювати в системі, щоб країна почала швидко розвиватись».

Під час зустрічі говорили про освіту, медицину, зовнішню політику.

«Я не думала, що політик може настільки професійна володіти медичною тематикою. Нам було мало часу для спілкування дорогою від Вінниці до Брацлава, але я почула найголовніше, що медицина в своїх цінностях повинна нести людиноцентричність, духовність і національну безпеку. Якщо ми зробимо, те що плануємо, то медицина буде доступною, справедливою і тривалість життя людини підвищиться на 10 років. Не просто продовжити життя, а зробити його активним і здоровим. Ми говорили про медичну практику, охорону здоров’я, політику в медицині і про те чому немає доступної якісної медицини», - розповідає керівниця обласного осередку партії «ОСНОВА» та довірена особа кандидата в Президенти Сергія Тарути, Лідія Діденко, яка свого часу була керівником департаменту охорони здоров’я ОДА.

5c8d0cab5eca8.jpg

Теги: вибори Тарута  
Матеріали по темі