Влада

Кандидати на посади голів райдержадміністрацій Вінниччини проходять співбесіди в Скальського

27 жовтня 2019, 09:14

26 жовтня, голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський зустрівся з кандидатами на посади голів РДА, які проходять відбір у рамках проєкту «LIFT». Всього заявки подали понад 200 осіб. Перший рівень відбору за висновками незалежного оцінювання у системі «LIFT» пройшли понад 120 кандидатів. Саме їх рекомендує зовнішня система для подальшого проходження відбіркових етапів, включаючи співбесіду з головою ОДА.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю вінницької ОДА.

«Основна мета проєкту «LIFT» – надати реальну можливість тим людям, які справді хочуть щось змінити в країні. Цей проєкт прибирає штучні бюрократичні перепони, які не дозволяли людям, що мають потенціал, хочуть та можуть щось зробити, отримати шанс. Стосовно критеріїв до кандидатів, то в рамках проєкту «LIFT» вони обов'язково проходять тестування, зокрема, визначається їх психологічний профіль. Також проводиться перевірка на знання законодавства України та ключових пріоритетів реформ держави. Після цього ми переходимо до з'ясування того, яким чином людина розуміє розвиток свого району, наскільки глибоко знає його проблематику та усвідомлює, як змінити поточний стан справ на краще. Особисто для мене базовим пріоритетом, на який я у першу чергу звертаю увагу, є доброчесність кандидата, розуміння важливості реформи децентралізації та чітке усвідомлення рівня відповідальності на посаді голови районної державної адміністрації. Ми маємо досить багато успішних прикладів спроможних об'єднаних територіальних громад, які здатні забезпечувати надання якісних послуг, визначати своє майбутнє та розвиватися», - зазначив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

Загалом, на посаду голів РДА у кожному районі області претендує від 1 до 15 кандидатів. Також наразі чотири особи подали заявки на усі 27 районів.

Після спілкування з кандидатами голова облдержадміністрації підкреслив, співбесіда це останній, третій етап відбору.

«Насправді все досить просто, адже якщо людина справді є фахівцем та може бути рекомендована на посаду, то я одразу ж подаю її кандидатуру до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України», - відмітив Владислав Володимирович.

Система «LIFT» передбачає проходження досить простої та прозорої процедури, адже після заповнення анкети особа проходить комплексне оцінювання, за результатами якого може потрапити на співбесіду до голови облдержадміністрації. Після подання відібраних кандидатур до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України, на них чекає спецперевірка відповідних органів, після чого можливе призначення на посаду Указом Президента України.

Як повідомляла редакція Вінниця.info, 2 жовтня Вінницька область приєдналася до проєкту «LIFT», через який шукають кандидатів на посади голів РДА.

Вінниця.info, фото – з сайту ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: РДА Вінниччина LIFT 
Матеріали по темі