Політика

Кандидати в депутати: кого 10 партій ведуть у Вінницьку обласну раду

1 жовтня 2020, 14:28


Вінницька обласна територіальна виборча комісія опублікувала списки кандидатів в депутати Вінницької обласної ради, які братимуть участь у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня. Своїх кандидатів зареєстрували 10 політичних сил.

Редакція Вінниця.info публікує перших 20 осіб зі списку кожної партії, які потенційно можуть зайти в обласну, якщо політичні сили наберуть прохідний відсоток.


«Українська стратегія Гройсмана» - 84 кандидати.

  1. Якубович Галина Анатоліївна
  2. Коровій Валерій Вікторович
  3. Скальський Владислав Володимирович
  4. Соколовий Вячеслав Петрович
  5. Побережна Тетяна Іванівна
  6. Ковальов Андрій Євгенійович
  7. Крижанівський Анатолій Іванович
  8. Хребтій Ярослав Віталійович
  9. Мілієнко Олена Анатоліївна
  10. Замкова Наталія Леонідівна
  11. Струсевич Петро Павлович
  12. Липінський Сергій Трохимович
  13. Френкель Ірина Володимирівна
  14. Август Вiталiй Анатолiйович
  15. Лозова Ірина Андріївна
  16. Хміль Ігор Вікторович
  17. Станіславенко Людмила Анатоліївна
  18. Поліщук Андрій Леонідович
  19. Хом’як Олександр Миколайович
  20. Скорбатюк Світлана Дмитрівна

Партія «Слуга Народу» - 84 кандидати.

  1. Мазуренко Володимир Васильович
  2. Заболотна Наталя Михайлівна
  3. Каменщук Тетяна Дмитрівна
  4. Костюк Володимир Григорович
  5. Шаповалов Євгеній Олегович
  6. Урдзік Віталій Валерійович
  7. Олійник Юлія Едуардівна
  8. Войтович Юрій Валерійович
  9. Кричковський Вадим Юрійович
  10. Драбовська Віра Анатоліївна
  11. Юрчак Андрій Петрович
  12. Голіней Ігор Васильович
  13. Даценко Галина Василівна
  14. Жамба Олександр Олегович
  15. Клецко Валентина Валеріївна
  16. Щоголєв Олег Юрійович
  17. Буда Сергій Анатолійович
  18. Мудрий Олександр Іванович
  19. Погребняк Валентина Іванівна
  20. Нестерук Тетяна Володимирівна

Партія «Європейська солідарність» - 83 кандидати.

  1. Гижко Андрій Петрович
  2. Спориш Іван Дмитрович
  3. Мельничук Іван Іванович
  4. Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна
  5. Вельган Валентина Михайлівна
  6. Чернега Ярослав Анатолійович
  7. Стукан Олег Степанович
  8. Тесьменецький Василь Петрович
  9. Колесник Ірина Миколаївна
  10. Рибак Світлана Михайлівна
  11. Павловський Володимир Юліанович
  12. Масленніков Олександр Георгійович
  13. Швець Олена Вікторівна
  14. Кордон Володимир Михайлович
  15. Родінкова Вікторія Валеріївна
  16. Паненко Василь Васильович
  17. Волков Сергій Адієвич
  18. Пойда Павло Петрович
  19. Брикуля Лілія Іванівна
  20. Оріховська Валентина Іванівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 79 кандидатів.

  1. Мейдич Олег Леонідович
  2. Щербаківська Людмила Михайлівна
  3. Ткач Анатолій Олексійович
  4. Олійник Сергій Олександрович
  5. Сандул Наталя Миколаївна
  6. Коник Денис Вікторович
  7. Гнатишен Володимир Михайлович
  8. Рибак Микола Станіславович
  9. Шостаківська Лілія Петрівна
  10. Бей Світлана Василівна
  11. Ковтун Вадим Олегович
  12. Цибульський Віктор Володимирович
  13. Рой Владислав Анатолійович
  14. Нароган Лариса Анатоліївна
  15. Мазай Людмила Михайлівна
  16. Бабчук Олександр Вікторович
  17. Дацький Анатолій Юрійович
  18. Тихонюк Вікторія Миколаївна
  19. Ларін Роман Миколайович
  20. Матвіюк Тетяна Прокопівна

«Партія Вінничан» - 66 кандидатів.

  1. Філонов Микола Валерійович
  2. Бронюк Віктор Володимирович
  3. Рижавська Оксана Вікторівна
  4. Майданюк Микола Іванович
  5. Бессараба Олена Юріївна
  6. Дмитрієв Дмитро Валерійович
  7. Грищук Олексій Анатолійович
  8. Коваленко Ігор Валентинович
  9. Денисова Олена Петрівна
  10. Сидорчук Тетяна Олександрівна
  11. Корченюк Роман Володимирович
  12. Лета Олексій Іванович
  13. Бартко Олександр Олександрович
  14. Коваленко Тетяна Юріївна
  15. Никифорова Тетяна Михайлівна
  16. Гуменний Леонід Олександрович
  17. Скакодуб Андрій Васильович
  18. Горбанський Павло Васильович
  19. Коваленко Ольга Ігорівна
  20. Філонова Анна Валентинівна

Партія «За Майбутнє» - 63 кандидати.

  1. Юрчишин Петро Васильович
  2. Гуменчук Олекандра Олегівна
  3. Гатауллін Ірек Фархатович
  4. Ярова Галина Григорівна
  5. Гуцол Сергій Віталійович
  6. Терещук Руслан Васильович
  7. Кубряк Олександр Васильович
  8. Дяченко Олег Дмитрович
  9. Павлуник Світлана Миколаївна
  10. Євтодій Ірина Миколаївна
  11. Мордванюк Василь Никифорович
  12. Лисак Юрій Анатолійович
  13. Сенюк Оксана Петрівна
  14. Познанський Руслан Анатолійович
  15. Петрушкевич Антоніна Кирилівна
  16. Віннічук Микола Анатолійович
  17. Шаповал Іван Трохимович
  18. Ковальчук Анатолій Пилипович
  19. Кухарчук Інна Іванівна
  20. Соколюк Марія Федорівна

«Радикальна партія Олега Ляшка» - 60 кандидатів.

  1. Кобець Тарас Васильович
  2. Кременюк Михайло Володимирович
  3. Штанько Олександр Сергійович
  4. Качур Зоряна Олександрівна
  5. Кушко Лариса Петрівна
  6. Красніцький Андрій Володимирович
  7. Шамрай Володимир Анатолійович
  8. Мельник Руслан Геннадійович
  9. Дмитренко Жанна Віталівна
  10. Каплюк Алла Іванівна
  11. Галушко Леонід Володимирович
  12. Кобець Аліна Володимирівна
  13. Кінзерська Людмила Василівна
  14. Голяк Наталія Олександрівна
  15. Макогін Сергій Вікторович
  16. Глущак Ганна Петрівна
  17. Пранман Антон Юрійович
  18. Зварич Юлія Володимирівна
  19. Радзіх Валерій Васильович
  20. Омельченко Анна Павлівна

Партія «НАШ КРАЙ» - 58 кандидатів.

  1. Телегузов Валентин Васильович
  2. Мельников Віктор Леонідович
  3. Куліш Руслан Вікторович
  4. Кордон Оксана Павловна
  5. Мельничук Надія Дмитрівна
  6. Умнов Ігор Едуардович
  7. Кислюк Олег Олександрович
  8. Онофрійчук Валентина Віталіївна
  9. Рава Ольга Василівна
  10. Пічкур Володимир Михайлович
  11. Добрянський Микола Андрійович
  12. Добровольський Віталій Олександрович
  13. Книжник Олександр Васильович
  14. Ференець Олена Павлівна
  15. Сандул Віктор Іванович
  16. Шпаковська Світлана Іванівна
  17. Кузьомський Микола Іванович
  18. Кучевський Василь Володимирович
  19. Колісніченко Наталія Вячеславівна
  20. Демчик Леонід Михайлович

Партія «Сила і честь» - 53 кандидата.

  1. Товмасян Віген Володимирович
  2. Каленич Павло Євгенійович
  3. Суворов Олександр Володимирович
  4. Сауляк Ольга Андріївна
  5. Мисліцька Наталія Анатоліївна
  6. Каричинський Валерій Петрович
  7. Заячковський Володимир Михайлович
  8. Касіяненко Василь Харитонович
  9. Чирка Ольга Вікторівна
  10. Сологуб Лілія Ігорівна
  11. Трофимчук Роман Михайлович
  12. Бондаренко Лариса Володимирівна
  13. Заболотний Володимир Федорович
  14. Шевчук Руслан Францевич
  15. Капітанчук Ірина Володимирівна
  16. Семчук Володимир Трохимович
  17. Зеленчук Тетяна Анатоліївна
  18. Осадчук Петро Пилипович
  19. Демко Світлана Володимирівна
  20. Шубович Ігор Вадимович

«Опозиційна платформа за життя» - 51 кандидат.

  1. Кісільов Ігор Петрович
  2. Костюк Вадим Анатолійович
  3. Ткачук Сергій Геннадійович
  4. Літвінчук Вікторія Василівна
  5. Волкова Наталія Едуардівна
  6. Шевченко Олег Анатолійович
  7. Рудович Андрій Анатолійович
  8. Войтко Сніжана Петрівна
  9. Поліщук Вікторія Броніславівна
  10. Мазуренко Денис Анатолійович
  11. Квітко Роман Іванович
  12. Царенко Олександр Іванович
  13. Яковенко Олена Олегівна
  14. Вовк Тетяна Юріївна
  15. Тітаренко Сергій Леонідович
  16. Годний Сергій Петрович
  17. Яремчук Юрій Якович
  18. Макаренко Оксана Вячеславівна
  19. Дорож Зореслава Михайлівна
  20. Бенедичук Сергій Сергійович

Нагадаємо, Вінницька міська територіальна виборча комісія зареєструвала 12кандидатів на посаду мера, двом відмовили та зареєстрували кандидатів в депутати від 17політичних партій

Вінниця.info

Теги: списки партій кандидати в депутати Вінницької обласної ради 
Матеріали по темі