Суспільство

Канікули у школах будуть з 15 по 30 жовтня, після цього можливе переведення всіх на дистанційне навчання – Уряд

13 жовтня 2020, 17:40

В Україні встановили канікули у школах з 15 по 30 жовтня. А після закінчення канікул можливе переведення школярів на дистанційну форму навчання.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль перед ухваленням відповідної постанови на позачерговому засіданні уряду у вівторок, 13 жовтня.

«Вчора відбулося засідання комісії з ТЕБ і НС, яка підтримала пропозицію Міністерства освіти і науки рекомендувати закладам середньої освіти встановити канікули з 15 по 30 жовтня. Після закінчення канікул можливе переведення на дистанційну форму навчання. Уряд погоджується і пропонує врахувати це в постанові стосовно канікул.

Також під час шкільних канікул відбудуться вибори, коли ми мали відправити дітей додому, оскільки будуть працювати виборчі комісії на дільницях у закладах середньої освіти. Це становить значну загрозу для учнів і для вчителів», – сказав Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, в Україні захворіли понад 5 тисяч вчителів і працівників шкіл.

Закладам професійної освіти, фахової передвищої та вищої освіти рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків. Кошти за проживання в гуртожитках студентам повернуть.

Нагадаємо, Уряд подовжив дію адаптивного карантину до кінця року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: канікули дистанційне навчання коронавірус студенти учні 
Матеріали по темі