Культура

Капела вінницьких бандуристів стала лауреатом міжнародного фестивалю мистецтв

10 серпня 2022, 11:36

Вінничани, підтримуючи культурний фронт України, продовжують виборювати нагороди у різноманітних конкурсах. Днями капела бандуристів Вінницької дитячої музичної школи № 2 здобула диплом лауреата у номінації вокальне мистецтво на фестивалі мистецтв «Джерела талантів» в Одесі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Фестиваль організувала громадська організація «Музичний Всесвіт». Його мета – виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін досвідом та популяризація творчості талановитих виконавців.

Захід відбувався дистанційно, внески за участь перераховувалися на підтримку ЗСУ

Конкурсанти презентували свою творчість у таких номінаціях: вокальне та інструментальне мистецтво, концертмейстер, оригінальний жанр, хореографічне мистецтво і театральний жанр.

Капела бандуристів «Калинонька» - це колектив, в якому поєднані вокал та інструментальне виконання, завдяки чому учні мають змогу виступати одразу після зарахування до музичної школи.

«Колективна гра та виступи об’єднують дітей, сприяють їхньому творчому розвитку. А репертуар колективу, спрямований на патріотичне виховання юного покоління», - зазначає керівник капели бандуристів Тетяна Прокопенко.

До речі, це не перший фестиваль, в якому брала участь капела бандуристів «Калинонька». Раніше вона успішно презентувала себе на «Струнах вічності» та «Подільських візерунках».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бандуристи фестиваль 
Матеріали по темі