Суспільство

Капелан Юрій про службу у вінницькому ДТБ: «Капелани не воюють зі зброєю у руках, моя головна зброя – то слово»

28 вересня 2022, 09:14

Широкомасштабна війна поставила наших захисників і захисниць перед новими дуже складними викликами, а, отже, моральна та духовна підтримка потрібні як ніколи. В той час коли рідні та друзі далеко і зв’язку з близькими нема, а поділитися тим, що турбує дуже хочеться – на допомогу завжди прийде військовий капелан. Одним з тих, хто захищає душі, є капелан Юрій, який служить у добровольчому територіальному батальйоні «Ветеран».

Про це повідомляється на сторінці 120 бригади територіальної оборони ЗСУ у Фейсбук.

Капелан Юрій нещодавно на службі у вінницькому добровольчому територіальному батальйоні «Ветеран». У мирному житті за професією технік, займався ремонтом авто. Ще 12 років тому навчався в Одеській семінарії. Вирішив, що в умовах війни може бути потрібним нашим захисникам.

«Війна — це простір, де людина радикально переосмислює життєві цінності. Тому дуже велика кількість людей намагається знайти духовне пояснення тому, що відбувається. Зокрема вони звертаються до Бога».

Основне завдання капелана — задовольнити духовно-релігійні потреби особового складу. Важливо, щоб поряд була людина, яка вислухає та розрадить. Головне для військовослужбовця - не втрачати ВІРУ. Віру у правду, справедливість, перемогу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: капелан добровольці 
Матеріали по темі