Місто

Капітальний ремонт вулиці Данила Нечая: нова дорога, сучасне освітлення, розширені тротуари та велодоріжки. Фото

7 листопада 2019, 12:06

У Вінниці підходить до завершення капітальний ремонт першої черги вулиці Данила Нечая, що в мікрорайоні Старе місто. Нині тут оновили більше кілометра дорожнього покриття, розширили тротуари, облаштували велодоріжки з обох сторін тротуарів та вуличне освітлення – 40 опор з використанням 80-ти LED-світильниками, а також пішохідні переходи з підсвіткою.

Ремонтні роботи по Данила Нечая розпочали в липні цього року, остаточно завершити роботи планують до середини листопада, а на початку грудня – мають перенести всі кабелі, завершити встановлення опор освітлення та облаштувати систему відеонагляду.

Загальна протяжність дороги, яка підлягала ремонту, в межах проектно-кошторисної документації – 1241 метр. Відрізок від вул. Федорова до об’їзної, який є частиною дороги державного територіального значення Т-02-12 Вінниця – Шпиків – Комаргород, ремонтує Служба автомобільних доріг у Вінницький області. За словами Вінницького міського голови, в наступному році ремонт вул. Д. Нечая протяжністю 2,4 км продовжиться на ділянці від Московської до Брацлавської.

7 листопада під час виїзної наради міський голова Сергій Моргунов перевірив хід виконання ремонтних робіт по вул. Данила Нечая та розповів, як змінився мікрорайон Старе місто за останні кілька років.

«Оцінювати, як змінилося Старе місто можуть тільки люди, які тут проживають. Це мікрорайон приватної забудови, в зв’язку з цим – велика площа. Нині в цьому мікрорайоні вже є ряд готових об’єктів – дорога по вул. Данила Нечая – це останній наш в’їзд у місто, напрямок на Тиврів, Тульчин. За останніх 5 років, в мікрорайоні зроблено, якщо я не помиляюся, біля 10-ти кілометрів вулиць у приватному секторі на умовах співфінансування – біля 30 ділянок. Разом з тим було встановлено декілька спортивних майданчиків, 550 нових світильників по зовнішньому освітленню. Ми достатньо серйозно підходили до питань, які стосуються 11-ї школи – замінили котел на твердопаливний, зробили тротуари, пішохідні переходи, освітлення. За останні два роки було замінено 2,5 кілометрів водогону, 2 кілометра водовідведення. Крім того не менш 5 одиниць муніципального і громадського транспорту було добавлено.

Але я думаю, що цього всього недостатньо, потрібно далі працювати в цьому напрямку. На наступний рік ми вже передбачаємо по «Бюджету громадських ініціатив» продовження ІІ черги вулиці Данила Нечая в комплексі, так як ми це зараз робимо – з тротуарами, велодоріжками та освітленням. Досить важлива активність мешканців Старого міста, наскільки вони готові долучатися до процесів покращення життя в мікрорайоні», – зазначив міський голова.

Даний відрізок дороги, що по вулиці Данила Нечая, важлива магістраль у напрямку на Тиврів, а із завершенням робіт на цій дорозі – будуть оновлені вже всі в’їзди у місто. Вартість ремонтних робіт по договору – 41 600 000 гривень.

Директор департаменту комунального господарства і благоустрою міськради Володимир Ніценко зазначив, що проблемне питання під час ремонту вулиці було те, що один із мешканців був незадоволений встановленням посадкового павільйону.

«Люди проти встановлення посадкових павільйонів по причині – бо вони стоять біля їхніх будинків. Але вони визначені проектом, а також історично так склалося, що вони і до ремонту там були розміщені. Але це лише один заявник був проти, інші ж мешканці навпаки задоволені всім», – каже Володимир Ніценко.

Сергій Моргунов також додав, що під час капітального ремонту виникли ряд проблем, в тому числі з розширенням тротуарів. Оскільки мікрорайон Старе місто переважно приватної забудови, вулиці тут побудовані щільно, для робітників стояла задача розширити тротуари та облаштувати їх до стандартів.

«В першу чергу була проблема з розширенням тротуарів, тому що ця вулиця була сформована багато десятків років тому. Ми проводили необхідну важливу роботу щодо розширення дороги, щоб привести до стандартів тротуари та велодоріжки. Також заміна електроопор по Укртелекому, бо не всі мешканці погоджувалися, щоб опори були на їхніх територіях, в тому числі була проблема при встановленні одного посадкового павільйону біля будинку», – додає Сергій Моргунов.


Вінниця.info

Теги: Данила Нечая капітальний ремонт вулиця 
Матеріали по темі