Місто

Капремонт на Тяжилові: вулицю Ватутіна розширять і поставлять нові ліхтарі. Фото

3 серпня 2017, 15:11

 Протягом місяця тривають роботи по капітальному ремонту другої черги вулиці Ватутіна – від вулиці Лугової до Житомирського шосе. Тут передбачено відремонтувати дорогу, побудувати тротуари та велодоріжки, а також – встановити 109 опор для вуличного освітлення з світлодіодними світильниками.

Про це повідомляє прес-служба Вінницбької міської ради.

3 серпня міський голова провів виїзну нараду щодо ремонту вул. Ватутіна та оглянув вул.Гонти, частину якої (від вул.Ватутіна) планується ремонтувати наступного року. Також він поспілкувався з місцевими жителями щодо ремонту вулиці Північної.

Ремонтні роботи по вулиці Ватутіна розпочались 26 червня. Наразі вони виконані на 38 %. Проектом передбачено капремонт більше двох кілометрів дорожнього покриття та тротуарів, облаштування велодоріжки. На ділянці від вулиці Савченка до вулиці Житомирське шосе передбачено розширення дороги – ширина розширення коливається від 0,5 м до 3,75 м. Також будуть встановлені бордюри загальною протяжністю понад 5,5 тис. метрів. Сім колодязів зливової каналізації перенесуть за межі проїжджої частини дороги.

Відремонтують й мережу зовнішнього освітлення: передбачено прокладання кабелю під землею, встановлення додатково 109 металевих оцинкованих опор та нових світлодіодних світильників. Крім того, проектом передбачається заміна існуючих світильників в кількості 33 шт. на світлодіодні LEDКУ 90Вт, LEDКУ 120Вт «Колос». Завершення робіт планується на кінець жовтня.

Під час виїзної наради міській голова Сергій Моргунов поспілкувався з мешканцями вулиці Дружня та розповів про те, що планується ремонт вулиці Північної.

«Вчора, коли ми планували виїзну нараду, я побачив звернення від Олександра Оверчука, що проживає по вулиці Дружній. Він писав з приводу асфальтування вулиць Гонти, Північної та провулку Черешневого. Оскільки ми дивились, як проходить капітальний ремонт вулиці Ватутіна, вирішили заїхати сюди і поспілкуватись з місцевими мешканцями. Тут є ряд питань, які ми поступово будемо опрацьовувати, в тому числі й те, що стосується капітального ремонту вулиці Північної, частини вулиці Гонти. Будемо планувати ці роботи в наступному році», – зазначив Сергій Моргунов.

Загалом у Вінниці тривають капітальні ремонти вулиць у різних куточках міста. У цьому році вже завершено такі роботи на ділянках вулиць Московська, Пирогова, Київська, проспект Юності. Наразі тривають роботи по вулицях Бучми, Немирівське шосе, проїзду Келецькому тощо. 

Раніше Вінниця.info повідомляла, що в мікрорaйоні Тяжилів розпочaли кaпітaльний ремонт проїжджої чaстини вулиці Вaтутінa: від кінцевої зупинки тролейбусa до Житомирського шосе.

Минулого року вулицю Ватутіна ремонтували від зупинки «вул. Лугова» до вул. Чехова. Там проклали майже 19 тисяч м2 нового асфальтного покриття на дорозі та ще – близько 6 тисяч м2 тротуару. 

Вінниця.info, фото - сайт ВМР

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги 
Матеріали по темі