Суспільство

Карантин не перешкода для забезпечення безпеки наших клієнтів

6 травня 2020, 11:38

Багатий досвід і накопичені знання допомагають "АЛЬФА- ЩИТ ВІННИЦЯ" успішно захистити своїх клієнтів і партнерів, які потрапили в непрості життєві ситуації, від будь-яких протиправних посягань, забезпечити їх особисту безпеку і збереження майна, дотримання їх інтересів і прав, знизити комерційні ризики і набути впевненості в завтрашньому дні. Для забезпечення безпеки і охорони своїх клієнтів, ми використовуємо всі наявні у нас ресурси - професійний досвід і комунікації, надійні кваліфіковані кадри і сучасне обладнання, а також спеціальну техніку, спорядження, озброєння.

Ми приділяємо особливу увагу питанням відбору, контролю та навчання кадрів, робимо ставку на професіоналізм співробітників, сувору дисципліну і чітке виконання службових обов'язків.З цією метою ми проводимо спеціальну «об'єктове» і професійну підготовку, регулярні практичні заняття і навчальні тривоги, використовуємо багатоступеневу систему контролю якості роботи і гнучку схему стимулювання праці охоронців.

Основним напрямком в питаннях забезпечення безпеки ми робимо на застосуванні комплексу охоронних заходів і засобів, бо впевнені - однієї, нехай навіть дуже ефективного методу контролю, часто буває не досить, щоб уникнути неприємностей від численних небезпек і загроз.

Саме тому, ми рекомендуємо всім своїм клієнтам в питаннях охорони орієнтуватися на комплексний системний підхід, що дозволяє взяти за контроль всю ситуацію в цілому, убезпечити себе і свій бізнес з усіх боків.

Зокрема це пультова та фізична охорона, відеоспостереження та встановлення систем доступу.

«Альфа-Щит» - надійний щит Вашого майна!

тел. 50-22-00; 067-432-61-81; 063-340-58-58

http://ohrana.vinnica.ua/

Теги: безпека захист будинок 
Матеріали по темі