Суспільство

Кавуни і дині на вінницьких базарах, фахівці розповіли наскільки вони безпечні. Фоторепортаж

20 липня 2016, 14:29

 Їсти диню в розпал літньої спеки треба правильно, щоб не отруїтися. Натомість кавунів з нітратами боятися не варто – ця ягода не надто схильна, щоб приймати шкідливі речовини.

Про це розповіла лікар з лабораторії на ринку «Урожай» Євдокія Сидорук.

«У нас цього сезону були дині з завищеним складом нітратів, ми їх заборонили, зняли з продажу. Є акт утилізації – поступила диня 30 кг і нітрати 379 мл/кг. Норми по вмісту нітратів для дині складають 90 мл/кг. Крім того, є багато продуктів, з якими не можна змішувати диню. Її треба вживати десь через годину між прийомами їжі. Поїли шашлик десь на природі і закусили динею – і можна отруїтися. Також більшість нітратів місяться у шкірці, тому краще її не вживати», - говорить спеціаліст.

Перш ніж купувати диню за межами організованого базару, слід спитати у продавця підтвердження про перевірку у якому має бути вказаний менший норми вміст нітратів, каже лікар лабораторії при ринку «Урожай» Євдокія Сидорук. Та додає – якісно підібрана диня містить багато поживних речовин, корисних для здоровя.

Кавуни - більш безпечні для вживання, говорить лікар. Бо ця ягода рідко має високий вміст нітратів. При нормі у 60 мл/кг, зазвичай зустрічаються показники нітратів в межах 45 мл/кг.

«Ми проводимо перевірку кожної партії баштанних культур. У нас є оптовий склад на території, сюди завозять тонами кавуни, продавці тут їх беруть і приходять до нас в лабораторію. Після перевірки видаємо їм талончики, де або дозволяється або забороняється продаж. Відколи я працюю, кавунів з перевищенням вмісту нітратів у нас не було. Ми самі їмо кавуни від першого до останнього і всі живі-здорові», - розповідає Євдокія Сидорук.

Щоб було менше нітратів, лікар рекомендує вимочувати овочі та баштанні культури перед вживанням впродовж 10-30 хвилин.

«Диню, чи подібно огірки, ранні кабачки, редька, в яких дуже часто бувають завищені нітрати, замочити перед їжею на пів години у прохолодній воді», - каже Сидорук..

Рекордсменом за кількістю нітратів в лабораторії називають редьку – вона легко вбирає отруту та має показник допустимої норми нітратів 1400 мл/кг. Малий вміст нітратів у помідорах – зазвичай вони містять нітратів в межах 20 мл/кг.

Нагадаємо, баштанні культури корисні для здоров’я, за умови їх правильного вирощування, транспортування і зберігання.

 

Вінниця.інфо

 

Теги: кавуни дині 
Матеріали по темі