Економіка

Казахстан налагоджує співпрацю з бізнесом Вінниччини, готові інвестувати в переробну промисловість

31 серпня 2020, 12:15

Делегація Союзу промисловців та підприємців «EL TIREGI» Республіки Казахстан відвідала Вінниччину щоб налагодити співпрацю з нашими бізнесменами. Голова Правління «EL TIREGI» Нуржан Альтаєв зазначив, що готові інвестувати у перспективні проекти, а особлива зацікавленість до галузі переробки плодово-ягідної продукції.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Вінниччина завжди була і залишається відкритим та надійним регіоном для Республіки Казахстан. Ми готові розглядати пропозиції та проекти казахських бізнесменів, задля розвитку двосторонніх відносин.

Казахська сторона була зацікавлена у налагоджені співробітництві із вінницьким бізнесом, зокрема у харчовій промисловості та агросекторі. Особливо гостей зацікавило те, що наші підприємства мають завершений цикл виробництва – від лану до столу. І що важливо: продукція сертифікована не лише за вітчизняними, але й міжнародними стандартами.

Голова Правління Союзу промисловців та підприємців «EL TIREGI» Нуржан Альтаєв зауважив, що назва організації яку він представляє, перекладається як «Опора нації», - об’єднує більше 1000 підприємств Казахстану.

Нуржан Альтаєв висловив готовність до інвестицій у перспективні проекти, а особлива зацікавленість до галузі переробки плодово-ягідної продукції, яка на Вінниччині добре розвинута.

12% загальнодержавного виробництва сільськогосподарської продукції вироблено саме на Вінниччині - область зберігає лідерство в аграрній галузі.

Співпраця вінницького бізнесу з казахським є надзвичайно важливою для обох країн – це вихід на ринки третіх країн.

Казахстан є корисним партнером для України з точки зору його близькості до Середньої Азії і Китаю, а Україна могла б допомогти східному партнеру реалізувати свої економічні інтереси в державах Євросоюзу.

Окремо дякую Нуржану Альтаєву за подарунок - національний костюм))», - зазначено в дописі Сергія Борзова.Вінниця.info, фото – зі сторінки Сергія Борзова та Нуржана Альтаєва

Теги: Казахстан бізнес співпраця інвестиції Борзов 
Матеріали по темі