Суспільство

Керівництво підвищило в званні солдат, які розборонили у Вінниці вуличну бійку

12 квітня 2017, 09:32

 Військовослужбовці, які проходять строкову службу у стрілецькому батальйоні військової частини 3008, солдати Шпірко А.П. та Косініч К.В., 9 квітня перебуваючи у звільненні, розборонили вуличну бійку та затримали злодія. За це отримали нагороду від керівництва НГУ та були підвищені в званні.

Про це повідомляє старший лейтенант в/ч 3008 Олександр Косенко.

Солдати, які перебували у черговому звільненні, прогулюючись по центральній вулиці міста, почули галас біля зупинки громадського транспорту. Прийшовши туди побачили, як двоє громадян зчинили бійку. Почали їх розбороняти, один з правопорушників, вдався до втечі, але військовослужбовці завдяки своїй тренованості його наздогнали, затримали та охороняли до приїзду поліції. Після цього правопорушника передали працівникам поліції. Як з’ясувалось, пізніше вони затримали кишенькового злодія, який застосував до Вінничанина сльозогінний газ та намагався його пограбувати.

11 квітня за сумлінне виконання обов’язків військовослужбовця даних солдат привітав заступник командувача Національної  гвардії України по роботі з особовим складом Сподар Я.Б. та вручив солдатам подарунки. Наказом командира частини солдату Шпірко А.П. та солдату Косініч К.В. присвоєно звання старший солдат.   

Вінниця.info фото солдата Серафім Білик

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: солдати 
Матеріали по темі