Події

Хірург, що вимагав хабар у пораненого бійця АТО з Вінниччини, отримав 5 років ув’язнення

19 червня 2019, 12:49

На Вінниччині лікар-хірург, за вимагання неправомірної вигоди від бійця, отримав реальний строк покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Ще в червні 2016 року, медик, скориставшись необізнаністю потерпілого, який отримав поранення в зоні АТО та потребував продовження 3 групи інвалідності, вимагав хабаря в сумі 23 тис. 500 грн. Неправомірна вигода адресувалася голові та членам комісії Вінницької обласної МСЕК, яка і повинна продовжити 3 групу інвалідності на підставі виданого ним направлення.

Зрозумівши очевидну незаконність пропозицій лікаря–хірурга, захисник звернувся до прокуратури Вінницької області із заявою. Через декілька діб злочинні дії хірурга належним чином задокументовані працівниками прокуратури та СБУ у Вінницькій області та кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 та ч. 1 ст. 190 КК України.

Із даною кваліфікацією погодився Вінницький міський суд та за результатами проведеного судового слідства ухвалив визнати винним лікаря–хірурга за вказаними статтями Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді до 5 років позбавлення волі.

Вінниця.info

Теги: хабар прокуратура  
Матеріали по темі