Суспільство

Хлопець, який виріс без батьків отримав квартиру в Жмеринці. Житло купила держава

1 вересня 2020, 16:25

В Жмеринці 1 вересня вручили ключі від квартири 20-річному Владиславу Ялозі, який виріс без батьків. Житло придбали за рахунок цільової державної субвенції.

Про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Владислав навчається на 2 курсі Національного технічного університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на факультеті соціології і права. До цього часу проживав із дідусем-опікуном у селі Северинівка Жмеринського району.

У 16 років Влада зарахували на квартирний облік від 27.05.2016 року, як такий що потребує поліпшення житлових умов.

Кошти для придбання житла за рахунок державної субвенції у сумі 354 260 грн були перераховані на управління праці та соціального захисту населення Жмеринського району вкінці 2019 року.

Звісно, він щасливий - тепер він власник однокімнатної квартири площею 36,6 кв м у Жмеринці.

З державної субвенції в кінці минулого року більше 1 млн грн спрямовано на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа трьом дітям Жмеринському району. Їм перераховано грошові компенсації у сумі 354 206 грн. та ще одній дитині у м. Жмеринка.

За ці два роки за рахунок коштів державного бюджету 150 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Вінницької області отримають власне житло.

З державного бюджету для реалізації цієї програми на Вінниччині цього року виділено рекордну суму за усі роки незалежності України – 38,3 млн грн (у 2,2 рази більше ніж 2018 року) та на 700 тис грн більше ніж торік.

Також за рахунок цієї субвенції в області будуються 2 дитячі будинки сімейного типу – у с. Студена Піщанського району та смт Сутиски Тиврівського району та 2 малих групових будиночки для дітей-сиріт з інвалідністю, які вперше з’являться в області. Ще 1 будинок буде придбаний для дитячого будинку сімейного типу у Літинському районі», - зазначено в дописі.

Вінниця.info

Теги: житло для сироти Жмеринка 
Матеріали по темі