Суспільство

«Хочу на каток» – вінничани об’єднуються для порятунку Льодового клубу

27 вересня 2019, 13:42

29 вересня вінничан закликають прийти на ковзанку в «Льодовий клуб», що знаходиться в Центральному парку, та взяти участь у флешмобі на підтримку клубу. Початок флешмобу о 12:30 годині.

Про це Вінниця.info повідомили активісти.

Вчора стало відомо, що улюблене місце для відпочинку дітей та дорослих отримала шанс на подальшу історію та існування. Виявилось, що голос 10 і справді гучніше ніж голос 1го.

Протягом усього дня у соціальних мережах з’являлись світлини від людей, які небайдужі до долі ковзанки. Всі вони були підписані однозначно і надихаюче: #хочунакаток та #нампотрібенЛьодовий клуб.

Усі вони люблять Льодовий клуб, частенько проводять тут час із друзями та родиною, ще з часів навчання, крім того, вони не уявляють ситуацію, коли у місті не залишиться ковзанки, яка вже давно стала його невід*ємною частиною як для вінничан, так і для жителів вінницької області, які часто приїзжають сюди цілими групами.

Та справді, голос 10 – завжди гучніше. Та їх чують. Чують ті, кому доля міста також небайдужа.

«І ми можемо зберегти Льодовий клуб, коли об*єднаємось, в місці, де ми росли, знайомились та веселились» – кажуть активісти.

Та саме їх силами в неділю буде влаштовано флеш-моб катання, до того ж безкоштовного, на підтримку ковзанки. Вони закликають усіх прийти о 12.00 та приєднатись до флеш-мобу, що допоможе врятувати Льодовий клуб для міста, для дітей та дорослих, які так люблять кататись та відпочивати у цьому місці, для спортсменів та майбутніх поколінь.

Вінниця.info, фото надані активістами

Теги: каток Льодовий клуб ковзани флешмоб 
Матеріали по темі