Політика

Хто перемагає на посади голів в об’єднаних громадах Вінниччини і які партії будуть в місцевих радах

26 жовтня 2020, 12:21

У більшості місцевих рад Вінниччини будуть представлені три партії - «Українська стратегія Гройсмана», «Європейська солідарність» і «Слуга Народу». На посаду мера в Жмеринці перемагає чинний міський голова Анатолій Кушнір, в Калинівці - Василь Поліщук, в Шаргороді – Володимир Барецький, в Гайсині – Анатолій Гук. В Могилів-Подільському чинний мер Петро Бровко на другому місці.

Про це повідомив представник Комітету виборців України у Вінниці Владислав Телень.

«Можна сказати, що обрані всі районні, міські, сільські, селищні ради. Обрано 6 районних рад. Приблизно ми можемо розуміти, що у Вінницьку міську, Вінницьку обласну і Вінницьку районну раду може проходити 4 або5 партій, бо є різна інформація щодо реального стану речей. Але лідери – перша трійка, думаю не зміниться. Це «Українська стратегія Гройсмана», «Європейська солідарність» і «Слуга Народу». Вони точно матимуть своїх представників у місцевих радах.

Що стосується виборів сільських, селищних і міських голів, то вчора питали, де очікуємо конкурентні вибори, - в двох точках я вгадав. Ми знаємо що є проблеми з переобранням пана Бровка в Могилів-Подільському. Він поки що на другому місці. Скоріше за все пан Пузир не буде Козятинським міським головою. В Бару Артур (чинний мер - ред) «пролітає». В Жмеринці Кушнір вроді перемагає. В Шаргороді – Борецький, в Гайсині – Гук, в Калинівці – Поліщук. Таким чином практично ми маємо обраних сільських селищних голів і маємо ради», - розповів Владислав Телень.

Вінниця.info стало відомо, що в Могилів-Подільському Петра Бровка (Європейська солідарність) випередив Геннадій Глухманюк (Слуга Народу).


Нагадаємо, за результатами екзіт-полів, вибори мера Вінниці пройдуть в один тур. Переміг Сергій Моргунов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибори 2020 попередні результати 
Матеріали по темі