Влада

Хто переміг на перших виборах у трьох ОТГ Вінницької області

23 грудня 2019, 10:44

22 грудня на Вінниччині відбулися перші місцеві вибори у трьох новостворених ОТГ.

На сайті Вінницької облдержадміністрації повідомили імена переможців.

Перемогу у Гавришівській сільській ОТГ з результатом 86,83 % (2017 голосів) одержав самовисуванець Яклюшин Владислав Володимирович. Явка виборців склала 53,39 %.

У Махнівській сільській ОТГ із результатом 50 % (1148 голосів) переміг самовисуванець Кузьмінський Павло Вікторович. Явка виборців склала 54 %.

Новообраним головою Войнашівської сільської ОТГ стала представниця ПП «Слуга Народу» Шевчук Оксана Петрівна, з результатом у 25,8 % (578 голосів). Участь у голосуванні взяли 46,54 % виборців.

Зазначимо, що перші в Україні вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів відбулися у 69 сільських, 16 селищних, 1 міської ОТГ. Результати виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі мають бути встановлені не пізніш як на десятий день з дня голосування, тобто до 1 січня 2020 року включно.

Як повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області, вибори в ОТГ пройшли без порушень.

«На території Калинівського, Барського, Козятинського, Томашпільського та Вінницького районах працювали 9 територіальних та 33 дільничні виборчі комісії. Майже 90 поліцейських забезпечували охорону виборчих дільниць та правопорядок поблизу них. Порушень громадського порядку не допущено.

До поліції надійшло одне повідомлення про порушення під час підрахунку бюлетенів, яке під час перевірки не підтвердилось», – повідомляє відділ комунікації.

Раніше ми писали, що у трьох ОТГ на Вінниччині відбулися перші вибори.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вибори ОТГ  
Матеріали по темі