Політика

Хто претендує очолювати Вінницький МСЕК, де встановлюють інвалідність

28 липня 2021, 12:09

28 липня в приміщенні обласної Ради відбулось засідання конкурсної комісії, де розглядали заяви кандидатів на зайняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. На конкурс подали документи чотири претенденти.

Склад комісії із дев’яти членів заслухали подані документи претендентів і шляхом відкритого голосування ухвалили рішення про допуск учасників на конкурсну посаду.


Очолити Вінницький ЦМСЕ виявило бажання чотири претенденти:

  • Андросова Наталія Сергіївна
  • Даниленко Юлія Анатоліївна
  • Засаднюк Андрій Васильович
  • Костенко Ігор Миколайович

За результатами засідання конкурсної комісії із 4 кандидатів було допущено до конкурсу лише двох учасників. А саме:

  • Засаднюк Андрій Васильович
  • Костенко Ігор Миколайович

Інших претендентів було не допущено через відсутність пакету документів у електронному варіанті та малий стаж роботи на дану керівну посаду.


Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 4 серпня о 10.00. Члени комісії заслухають кандидатів на керівну посаду та зможуть задати додаткові питання.

Довідка:

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному вебсайті обласної Ради. Конкурсна комісія з проведення конкурсу на заняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи формується з трьох представників від власника закладу – Вінницької обласної Ради; трьох представників від трудового колективу закладу та трьох представників від громадських організації.

Шляхом відкритого та прозорого жеребкування було визначено кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії. Ними стали – представниці ГО «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Кум Део (З Богом)» Лариса Просяник і Людмила Варич і представник ГО «Вінницька обласна асоціація громадян, хворих цукровим діабетом «Благовіст» Роман Поляк.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: МСЕК засідання конкурсна посада 
Матеріали по темі