Політика

Хто з «Українською стратегією Гройсмана» йде до Верховної Ради. Фото і відео

7 червня 2019, 15:22

7 червня в Києві провели 1 з’їзд політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». В залі поруч з Володимиром Борисовичем – дружина Олена, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, народний депутат Андрій Тетерук, міністри – Лілія Гриневич, Євген Нищук, Павло Петренко… Розпочали з’їзд з гімну України. Потім затвердили Секретаріат, членів комісії та перейшли до розгляду питань і прийняття рішень.

Першим виступив Володимир Гройсман.

«Я згадую, коли мені було 28 років. Я дуже хотів робити все для того, щоб в моєму рідному місті якість життя змінилася, щоб ми відправили у минуле байдужість і небажання змін. Тоді я вийшов до людей і сказав: «Якщо ви довірите мені, я зроблю все залежне від мене, щоб наше місто процвітало. У мене була можливість сформувати прекрасну команду.

Сьогодні мені 41 рік. Для мене це теж надзвичайно відповідальний період, бо я відчуваю свою відповідальність за нашу країну. Я знаю, що тільки ми можемо робити справжні зміни і ці зміни мають бути відчутні для кожного. Я більше не хочу і не буду гравцем чужої збірної. Збірної, в якій я витрачав дуже багато часу на те, щоб долати перешкоди, долати багато перепон, які віддаляли, а не наближали нас до тих змін, які хотіли відчувати люди. Я прийняв рішення сформувати справжню команду "Української стратегії", пріоритетом якої буде реальність змін. Змін ті, які хочуть відчути люди. Я сформував команду не просто політиків, які можуть розповідати, як все погано, а команду людей, які глибоко розуміють, в чому є проблеми держави, як їх потрібно швидко вирішувати. Команди, яка здатна приймати рішення і здатна їх втілювати в життя.

Я переконаний, що ми зможемо здолати всі виклики. На посаді Прем’єр-міністра я розумію, які виклики стоять в майбутньому. Ви знаєте, що з першого дня для мене країна ніколи не була місцем на карті. Це 45 мільйонів прекрасних людей, з прекрасними можливостями. Ми маємо забезпечити, щоб кожен в нашій країні міг себе реалізувати – від маленької дитини до людини похилого віку», - говорить Володимир Гройсман.

В своєму виступі він зазначає, що запорука успіху країни – розвиток економіки.

«Ми дещо в цьому напрямку зробили. Ми перейшли від падіння до зростання, але цього не достатньо. Знову ж таки, ми повертаємось до питання «Чому?». Тому що не всі рішення, які були правильними і вірними для країни, мали політичну підтримку тих, хто мав би їх ухвалювати. Тому наше завдання – забезпечити стабільність, і забезпечити економічне зростання на рівні 5 – 7%. Це те що відчують люди на власному житті. Те що напрацює економіка, ми маємо реінвестувати в якість життя українських громадян», - говорить лідер партії.

«Я звертаюсь до українських громадян і прошу підтримку. Вона дасть нам енергії і сили. Щоб все те, про що ви мрієте в майбутньому, стало реальністю. Це буде не просто. Це буде складно, але ми точно знаємо, як потрібно робити зміни.

Я переконаний в тому, що вам не буде соромно за нашу роботу», - звертається до українців Володимир Гройсман.

Команда «Української стратегії Гройсмана». Перша десятка:

Володимир Гройсман

Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України.

Еміне Джапарова – українська журналістка й державний діяч. Представниця кримськотатарського народу. Відповідатиме за гуманітарний блок, деокупацію Криму, реінтеграцію Донбасу.

Олександр Саєнко – міністр Кабінету Міністру. «Молодий фахівець, який став агентом багатьох змін», - говорить Гройсман.

Євген Нищук – Міністр культури.

Павло Петренко – Міністр юстиції. «Доклав багато зусиль для запуску децентралізації, впровадження електронних послуг, захисту українських дітей, бо «чужих дітей не буває», - прокоментував Гройсман.

Сергій Марченко. «Людина, яка добре розуміється на питаннях публічних фінансів, економіки», - говорить Гройсман.

Андрій Тетерук – нардеп з Вінниці. Відповідатиме в команді за питання безпеки і оборони.

Павло Яблонський – Секретар Вінницької міської ради. «Людина, яка добре розуміється на питаннях місцевого самоврядування, децентралізації влади. Є фахівцем, який доклав зусиль до успіху міста, про яке багато хто знає», - зазначає Володимир Борисович.

Віктор Єлецький. Відповідатиме в команді за питання релігії.

«Така наша команда. Але це тільки перша десятка, нас багато!», - завершив Гройсман.

Вiнниця.info, фото - з прямої трансляції

Теги: Гройсман українська стратегія 
Матеріали по темі