Місто

Хвойний палісадник замість фонтану: вінницький «глобус» озеленили молодими кущами. Фото

9 грудня 2021, 15:01

До Нового року залишається не так багато часу, а навпроти Універмагу у Вінниці, розсаджується хвойний палісадник. У колишній фонтан у формі «глобуса», що стоїть по центру площі, нещодавно посадили ялинки, сосни та туї. А нині, там ще з'явилися кущі.

Нагадаємо, ще влітку у середину цього фонтана засипали землю. Наприкінці жовтня почали висаджувати хвою.

Проте, не всім ідея сподобалась.

«Клумба це добре, але тут вона мені не подобається. Мені шкода що замість того щоб все відреставрувати просто засипали землею та насадили ялинок.

Нижче є ще один фонтан, який також довго не працював, і ці два фонтани поєднують сходи. Було б так гарно, якби вода з верхнього фонтану по сходах спадала до нижнього. Відреставрувати їх, додати підсвітку – і це стало б родзинкою цієї площі. Такий собі невеликий та штучний водоспад в центрі міста. Я з іншого міста переїхала до Вінниці, тому не бачила як тут усе було раніше, але враховуючи розташування фонтанів, здається тут так і задумувалося», - ділиться своїми ідеями студентка Марія.

«Колись, коли я була мала, біля Універмагу було багато ялинок. Пам’ятаю, їх прикрашали дощиком на Новорічні свята. Бо на цьому «п’ятачку» крутили дискотеки, збиралося багато молоді. Якщо висадили так багато ялинок нині, то було б доречно їх прикрасити. Якщо це не зробить адміністрація, яка відповідає за цю територію, я не проти принести з дому кілька іграшок. Це ж свято. А я згадаю дитинство», - посміхається вінничанка, імені просила не називати.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про процес озеленення на місці фонтану, а також як змінилася з часом площа Гагаріна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: площа Гагаріна ялинки фонтан клумба Вінниця 
Матеріали по темі