Суспільство

Хитрунки лисиці, гекони і удав, який боїться лоскоту: у вінничанки вдома справжній міні-зоопарк. Відео

23 листопада 2019, 10:03

У вінничанки Діани Тарабан вдома справжній міні-зоопарк. У своїй кімнаті дівчина розгорнула тераріум – тут поселилися змії, пара еублефарів (геконів) та удав, який боїться лоскоту. Але на цьому екскурс «зоопарком» не закінчився: в дворі Діани мешкають рудохвості лисиці. Ще маленькими дівчинка викуповує їх у власників ферм, які вирощують їх на шуби.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу Віта.

У дівчини вдома живе чотири лисиці – чорно-бурий Спенсер, Хесс, Роксана і Камі. Усі вони живуть у вольєрі, а до цього вони могли б стати частиною шуби чи прикрасити комірець пальта.

«Мої лисички не з лісу. Вони з хутрової ферми. Там (на фермі – ред.) виводиться багато поколінь лисиць, тому до людей більш-менш звикли. Можу сказати, що з лисичками складно, тому що це не домашня тварина», – додає Діана.

Ці тварини самі собі зароблять на м’ясо. Працюють моделями на фотосесіях. Особливо розкішно лисиці виглядають взимку. Не менш екстравагантні світлини виходять із новенькими фотомоделями.

Нещодавно Діана здійснила свою дитячу мрію – у міні-тераріумі мешкають Афіна та Візард. Крім еублефарів (геконів», мешкає ще три полози та молодий удав. Він їсть гризунів та боїться «лоскоту».

Діана переконує, що її луската малеча не примхлива у догляді, а ще, каже, що такі тварини ідеальні домашні улюбленці

Раніше ми писали, 23-річний Олександр Островський за фахом масажист, ним і працює. Та весь свій вільний час Сашко присвячує рятуванню тварин: вигодовує, лікує, прилаштовує їх у сім’ї. Лише за останніх 5 років стерилізував 134 вуличних котиків та собачок. Зараз під його опікою близько 80 пернатих і хвостатих.


Вінниця.info

Теги: зоопарк тварини лисиці 
Матеріали по темі