Політика

Кількість питань на сесію Вінницької облради скоротили. «Імпічмент» не пройшов

1 березня 2019, 12:52

1 березня на президії депутати Вінницької облради затвердили порядок денний сесії, яка відбудеться 5 березня. Кількість питань скоротилась з 111 до 95 за рахунок об’єднання однакових за тематикою проектів рішень. Переважна більшість проектів стосується життєдіяльності області: фінансування програми та розподілу залишку бюджетних коштів. Представники і провладних партій, і опозиційних говорили про необхідність затвердження рішень та недопущення зриву сесії.

Дискутували щодо виключення з порядку денного проекту рішення про нову редакцію Перспективного плану громад області (за яким створюються об’єднані громади – ред.). Представник «Батьківщини» Владислав Рой запропонував його виключити, бо мовляв потрібне доопрацювання. Його колеги по фракції в результаті погодились, що рішення важливе, але на сесію просять його винести з правками по окремих районах.

«Ви знаєте, дискусії можуть тривати до безкінечності. Але рухатись без перспективного плану не можливо. Є цілий ряд районів, які не дискусійні, які можуть в рамках перспективного плану розвиватись, отримати державну субвенцію на ОТГ, і не втрачати час і кошти на розвиток інфраструктури. Тому ми повинні розглянути в сесійній залі проект», - каже заступник голови ОДА Андрій Гижко (БПП «Солідарність»).

До чималого переліку питань на сесію представник «Батьківщини» Владислав Рой запропонував додати проект рішення щодо звернення про необхідність негайного започаткування процедури імпічменту Президента України. Звернення принесли 28 лютого напередодні, воно не пройшло процедуру розгляду протягом 20 робочих днів та не було затверджене жодною комісією. Президія не підтримала пропозицію Роя. «За» дали лише 7 голосів з 21, які є в президії.

Чи не зроблять «імпічмент» темою для не голосування по важливих для людей питаннях, буде видно 5 березня на сесії облради.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада президія питання 
Матеріали по темі