Суспільство

Кілька тисяч учасників АТО та студентів пройшлися маршем по центру Вінниці. Фото та Відео

27 травня 2017, 15:03

27 травня у Вінниці відбувся ІІ Всеукраїнський з’їзд учасників АТО та волонтерів. З різних міст прибули близько тисячі бійців. Захисники обговорили питання пов’язані з їхньою діяльність, обсудили проблеми та шляхи їх вирішення. Зокрема, про амністію військовослужбовців та добровольців за нетяжкі злочини та заборону продажу сільськогосподарських земель.  

Під час зібрання двом учасникам АТО з Вінниці повідомили про те, що їм подарували по двокімнатній квартирі. На це кошти виділив один з меценатів, який вирішив залишитися інкогніто.

«Чесно кажучи, не очікував на такий подарунок. Навіть не знаю, де знаходиться те житло та де воно знаходиться. Ще у голові не вкладається, що у мене нарешті є житло, якого раніше не мав. Це найкраща нагорода, яка може бути на сьогоднішній день, і головне, що не посмертно. Практично весь час при погонах. Навіть на чергу не ставав. Боронити Україну пішов добровольцем. Під час мобілізації, не дивлячись на те, що мені 53-роки, довелося самому шукати свою справу у військкоматі. Бо захищати свою Батьківщину – це мій найголовніший обов’язок», - розповів Вінниця.info один із нагороджених Роман Шепітко.

По завершенні з’їзду бійці спільно з студентами Вінниці пройшлися центром міста. Молодь несла 350 портретів військових, які загинули у боях зони АТО та воїнів – інтернаціоналістів з Вінниччини.

В руках військові пронесли 15-метровий прапор України.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО Вінниця бійці 
Матеріали по темі