Місто

Кілька тисяч закручених банок огірочків, помідор та полуниці зібрали вінницькі учні для бійців АТО

13 листопада 2015, 17:37

 13 листопада у Вінниці на території музею імені Михайла Коцюбинського розпочався дводенний фестиваль-мобілізація домашньої консервації. Учні шкіл принесли кілька тисяч банок з консерваціями для захисників.

 На відкриття фестивалю учні принесли безліч різноманітної домашньої консервації з наліпками та побажаннями, а ще вони приготували для захисників листи та душевні малюнки. Також учні однієї з шкіл виготовили 30 спеціальних браслетів, за допомогою яких бійці можуть врятувати життя потерпілим, суть їх в тому, що коли їх затягнути то можна використовувати як джгут.

На гостей дійства очікувало багато пісень, стрільба з лука, майстер-класи по виготовленню браслетів. А ще працівники ДСНС приготували для усіх присутніх понад 200 порцій запашної каші з тушонкою та чай, а біля польової кухні був зведений великий намет, де всі охочі могли погрітися.

Організатор заходу Олександр Шемет розповів, що частину домашньої консервації відправлять бійцям, а частина піде переселенцям. Також він зауважив, що очікували, що кожен клас принесе по 1 банці консервації, але школи та ліцеї принесли в кілька разів більше та заполонили коробками з консервацією площу музею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: учні бійці консервація 
Матеріали по темі