Суспільство

Кінолог військової частини 3028 переміг на змаганнях – вівчарці Арлані вручили медаль. Фото

11 червня 2019, 17:42

На території Галицької бригади Нацгвардії у Тернополі відбулись змагання серед кінологів. Військові частини 3028, що дислокується в Калинівці, повернулися додому з перемогою.

«На перше місце навіть не очікував. Ну, максимум, на третє чи друге. Але Арлана спрацювала краще за всіх. Пишаюсь нею. Ми довго йшли до цієї перемоги. Багато тренувались. Зараз вже знаю, над чим треба попрацювати», - поділився своїми враженнями переможець змагань старший солдат Дмитро Довгалюк, інформує прес-служба військової частини 3028.

агатоборство кінологів проходить раз на два роки. За цей час вони мають можливість навчити своїх вихованців навичкам загального та спеціального курсу дресування.

«Кінолог має не тільки займатись зі своїм улюбленцем, він має любити свого вихованця, переживати за нього. Собаки це відчувають. Якщо кінолог знайде такий ланцюжок між собою та собакою – діалог забезпечений. Вона ніколи його не підведе. Так сталось і з Дмитром Довгалюком та його Арланою. На минулих змаганнях кінолог цієї військової частини зайняв останнє місце. Зараз ця військова частина – на першому місці. І це, заслуга кінолога.

За результатами багатоборства перше місце зайняв старший солдат Дмитро Довгалюк зі службовим собакою Арлана (військова частина 3028)», - зазначають у прес-службі.

Призери змагань отримали кубки, а їхні улюбленці – медалі та ласощі.

Вiнниця.info, фото - Нацгвардії

Теги: змагання спорт  
Матеріали по темі