Економіка

Кіпрська компанія отримала дозвіл на купівлю частки компанії-управителя вінницького Sky Park

25 червня 2018, 14:28

Антимонопольний комітет України надав дозвіл інвестиційній компанії Dragon Capital (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Аскор Компані» (м. Київ), яка управляє торговельним центром Sky Park, що розташований в центрі Вінниці.

Про це пише Ліга.net з посиланням на рішення АМК.

«Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю «Аскор Компані» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства», - зазначено в рішенні АМК.

Довідка.

ТЦ Sky Park розміщується в м. Вінниця, за адресою: вул. М. Оводова,51 / вул. Соборна,24. Управляючою компанією є ТОВ «Аскор Компані», створена в 2014 році. Кінцевий бенефіціарний власник - Хасліманн Лука Іван.

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, засновану в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Кінцевим бенефіціарним власником є громадянин Чехії Томаш Фіала.

 

Вінниця.info

Теги: Вінниця купівля трц 
Матеріали по темі