Суспільство

Київський мільйонер-чиновник "всиновив" багатодітну родину у Вінницькій області

19 серпня 2010, 16:04

Тиждень у багатодітній сім’ї із села Руданське, що у Шаргородському районі Вінницької області провів голова Шевченківської райдержадміністрації у місті Києві Віктор Пилипишин.

Родина Білозорів ніколи не мріяла зніматися у телевізійному шоу, але одного дня саме до них завітала знімальна група студії «1+1» та ще й з особливим гостем — головою Шевченківської райдержадміністрації м. Києва Віктором Пилипишиним.

У рамках проекту «Без мандату» він пробув у родині цілий тиждень, а оператори відзняли сюжет телепередачі, котру ми зможемо переглянути цієї осені на телеканалі «1+1». Суть телевізійного шоу «Без мандата» полягає в тому, що на один тиждень відомий український політик відмовляється від звичного способу життя, охорони, референтів, помічників, відключає мобільний і живе у пересічній родині, допомагає вести господарство та вирішувати побутові проблеми.

Зрештою, сім’я Білозорів не зовсім звичайна, бо виховується в ній 12 дітей. Двоє старших власних вже зовсім дорослі та самостійні. Десятеро – знайшли тут турботливих батьків і сімейне тепло.

А почалось все ще задовго до цього. Якось до багатодітної родини зателефонували і запитали, чи можна розмістити в Інтернет-мережі інформацію про їхню родину, життя і потреби. Порадившись, вони дали дозвіл і повідомили, що їм дуже потрібний дитячий майданчик. Якщо чесно – ні на що не сподівалися, згодом про це забули, а турботливий татусь самотужки взявся за облаштування майданчика, змайстрував каруселі, гойдалку.

Яким же було здивування батьків, коли невдовзі до них знову зателефонували і запропонували взяти участь у проекті. Погодились, хоча й участь у програмі оплачується «суто символічно». Втім, потім вони жодного разу не пошкодували про те, що впустили «поквартирувати» у себе Віктора Пилипишина.

— Він і косив з нами, і пас череду, різав дошки, їздив на тракторі, складав сіно, чистив від свиней і корів і відпочивав на березі нашої річки, — ділиться враженнями голова родини Володимир.

Та й Віктору Петровичу не звикати, адже виріс у селі, тому для нього праця біля землі і худоби — це не якась екзотика. А, тим більше, він і сам піклується про державний дитячий будинок, тому проблеми дітей близькі його серцю.

— Тиждень, котрий він прожив тут, для діток був справжньою казкою з пакетами морозива і розмаїттям іграшок. Щодня наш гість катав їх на машині, возив на річку, проводив дуже багато часу, бавлячись з ними, — розповідає мама Галина.

За сценарієм, Білозори не знали, хто до них приїде, а Пилипишин не знав, куди його занесе примха редакторів. У тому вся інтрига. У вересні знімальна група приїде знову, щоб відзняти результати роботи. А завдання Віктора Петровича полягало у тому, щоб облаштувати для дітей ігровий майданчик і побудувати лазню. Як цікаво влаштоване життя! Недаремно кажуть: світ тісний. Коли постало питання, хто ж зможе побудувати все це за місяць, адже до вересня все має бути готове, почали шукати фірми, котрі займаються будівництвом. І, на диво, телефоном гість з Київщини домовився про все з… родичем Білозорів, котрий працює у Вінниці. Та це лише одна з багатьох несподіванок. Ось так, не жартуючи, жартує життя.

У Білозорів на подвір’ї гамір. Бавляться діти, радіють. А на порозі стоять забуті шльопанці Віктора Пилипишина – значить, повернеться. Прикмета така.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі