Суспільство

«Київстар» підтримав олімпіаду з програмування, призери якої поїдуть на фінал першості світу в США

26 жовтня 2016, 10:33

 21-23 жовтня у Вінниці відбувся півфінал чемпіонату світу з програмування, на якому змагалися найсильніші програмісти Південно-Східної Європи. Національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення цих змагань в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»). Переможці півфіналу першості отримали цінні призи від компанії.

Півфінал Першості світу з програмування для Південно-Східного регіону Європи проходив паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія). Всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи: з Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії, Туреччини, України.

«Те, що Україна отримала право проведення світового півфіналу є значною подією у світовій спільноті програмістів. Адже це свідчить про визнання України як провідної країни в галузі інформаційних технологій, яка має потенціал не лише для використання, але й для розробки новітніх технологій» - зазначає Володимир Месюра, професор кафедри комп'ютерних наук ВНТУ, координатор Всеукраїнської олімпіади і директор по Південно-східному регіону студентської першості світу з програмування..

Цього року перше місце півфіналу першості з програмування посіла команда Львівського національного університету ім.Івана Франка. Переможці змагань отримали титули чемпіонів та призерів Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, а також путівки на світовий фінал, який відбудеться 20 - 25 травня 2017 року у США. Окрім медалей переможці були нагороджені цінними призами від компанії «Київстар».

«У рамках соціально-освітньої ініціативи „Make Your Mark“ компанія вже не перший рік підтримує півфінал чемпіонату світу з програмування. Результати подібних змагань не лише демонструють світу досягнення наших талановитих юнаків та дівчат, але й формують імідж України, як країни із потужним інтелектуальним потенціалом» - зазначає Ірина Пацевко, менеджер по зв’язках з громадськістю Київстар.

Студентська першість світу з програмування АСМ-ІСРС по Південно-Східній Європі (South-Eastern European Programming Contest - SEERC) – це наймасовіша і одна з найпопулярніших всесвітніх студентських олімпіад. Щороку фінал першості світу відбувається в іншій країні. У 2022 році фіналістів буде вперше приймати Україна.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Київстар 
Матеріали по темі