Влада

Колесніков на Вінниччину приїхав на VIP-потязі

25 червня 2011, 13:53

Огляд ходу реконструкції залізничного вокзалу, вручення 45 ордерів на квартири залізничникам та урочистий запуск нового рейкового автобусу сполученням "Вінниця – Хмельницький – Шепетівка", який ходитиме через місто-курорт Хмільник. Таким виявився щільний графік пересування віце-прем’єр-міністра – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова під час його візиту на Вінниччину 24 червня.

А щоб усе це встигнути, урядовець у компанії керівника "Укрзалізниці" Володимира Козака, начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина та численних київських журналістів приїхав в область на спеціальному VIP-потязі – автомотрисі, який більше схожий на царські апартаменти на залізничних колесах.

Високого гостя на вокзалі у Козятині зустрічали вінницька влада у колі чисельного натовпу залізничників та учнів Козятинського залізничного училища. Причому 4 короваї для VIP-гостей тримали не дівчата в національних сукнях із віночками на голові, а молоді хлопці – майбутні залізничники.

Нині завершено роботи першої черги реконструкції Козятинського вокзального комплексу, який був збудований у 1889 році за проектом архітектора В.І. Куліковського. Тоді він став не тільки візитною карткою Козятина, а й був визнаний одним з найкращих вокзалів усієї Російської імперії. Наразі на вокзалі, якому нещодавно виповнилося 120 років, капітально відремонтовано залу очікування, приміщення кас, повністю відновлено фасад будівлі зі сторони Привокзальної площі, замінено зовнішні та внутрішні інженерні мережі, здійснено капітальний ремонт колій, реконструкцію всіх платформ.

Реконструкцію вокзалу було розпочато у вересні 2010 року. Її проводять будівельно-монтажне експлуатаційне управління №2 Південно-Західної залізниці. Планом капітальних вкладень на 2011 рік на реконструкцію Козятинського вокзального комплексу передбачено 5 млн гривень – з початку року вже освоєно 3,231 млн гривень. Паралельно розпочато роботи другої черги реконструкції, а загальний обсяг інвестицій на оновлення вокзалу становитиме близько 10 млн. гривень.

Нашвидкуруч подивившись, як залізничники відремонтували пів вокзалу у Козятині, Колесніков із чисельною світою та керівниками Вінниччини подивилися, як швиденько роздали 45 ордерів у новозбудованому житловому будинку для залізничників та "погнали" на VIP-потязі до Калинівки. Сказати, що поїхали важко, адже автомотриса доїхала до Калинівки за неповні 20 хвилин. Там під проливним дощем запустили новий рейковий потяг "Вінниця – Хмельницький – Шепетиівка", який ходитиме через місто-курорт Хмільник. Але запуск потягу виявися замалою подією для віце-прем’єра, й він разом із гостями та журналістами проїхалися у ньому до Хмільника. Цікаво, що ця подорож тривало близько 40 хвилин. На гарному авто навряд чи вдасться подолати цю відстань швидше.

На у на вокзалі Хмільника, урядовець вже дозволив трохи розслабитись від напруги й поспілкувався із журналістами.

 

 

 

 

  

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі