Місто

Колесніков назвав Вінницю найкращим містом України для розвитку бізнесу

29 грудня 2010, 12:04

Віце-прем`єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков назвав Вінницю найкращим містом в Україні щодо адміністративного режиму для розвитку бізнесу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав вчора на прес-конференції в Донецьку після участі в засіданні обласного оргкомітету з підготовки регіону до майбутнього фінального туру чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Кажучи про те, що треба створювати в області умови для розвитку малого і середнього бізнесу, Б.Колесніков у присутності донецького губернатора Анатолія Близнюка і мера Донецька Олександра Лук'янченка сказав: «У нас Президент сьогодні з Донецької області, і прем`єр, а чому найкращим на сьогоднішній день по адмінрежиму для бізнесу є місто Вінниця? На це питання належить відповісти міському голові (Донецька)».

Віце-прем`єр-міністр розкритикував те, що в Донецьку для відкриття бізнесу необхідно витратити багато часу на різні узгодження, зокрема, на вирішення цього питання з начальником відділу торгівлі і громадського харчування міськвиконкому, заступником донецького мера Геннадієм Ткаченком.

«Ну ось, за скільки часу сьогодні можна відкрити бізнес, відкрити магазин? – звернувся він до О.Лук'янченка, - За день, за рік, або це залежить від того, хто відкриває, або який у Г.Ткаченка на цей момент настрій, чи не посварився він з улюбленою тещею, чи все добре, чи добре він поснідав. Чому це залежить?. Просто місто повинне не мати таких проблем».

О.Лук'янченко на це відповів: «Думаю, що протягом 15 днів ви відкриєте». На що Б. Колесніков, звертаючись до журналістів, сказав: «Всі чули?» і запропонував їм перевірити на особистій практиці, наскільки правдиві запевнення мера.

УНІАН

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі