Суспільство

Колоритні національні вбрання, культурні надбання та змагання козаків. Фоторепортаж з фестивалю «Живий вогонь» біля Вінниці

25 липня 2021, 10:52

Біля Вінниці в Якушинцях провели дванадцятий Міжнародний фестиваль звичаєвих культур «Живий вогонь». Захід увійшов до Плеяди культурно-мистецьких заходів, присвячений 30-річчю Незалежності України.

Свої презентації представили 12 краєзнавчих, художніх, образотворчих та історичних музеїв Вінницької області. Працювали локації, присвячені нематеріальній культурній спадщині.

Гостей фестивалю частували Тиманівською кашею, картоплею по-Уланівськи. Знайомили з традиціями орнаментального розпису Бубнівської кераміки. Розповідали про традиційні обрядові хліби Вінниччини. Проводили майстер-класи з ткання, Петриківського розпису, плетіння вінків, створення ляльок-мотанок.

«Одна зі складових нашого фестивалю це розвиток туризму. Саме сьогодні люди знайомляться з нашою нематеріальною культурною спадщиною. Ми плідно попрацювали з управлінням культури облдержадміністрації і вперше на наш фестиваль приїхали музеї з області», - говорить співорганізаторка фестивалю Ольга Маліновська.

На фестивалі також можна було побачити українські, польські, болгарські, білоруські, молдавські, єврейські, угорські та татарські національні танці. По вболівати за учасників козацької гри «Лава на лаву». Переглянути виступи козаків-характерників і почути одночасний залп сотні гармат.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото гортайте в слайдері:

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Живий вогонь 2021 
Матеріали по темі