Суспільство

Коли у школах Вінниччини відбудеться свято останнього дзвоника та які іспити складуть учні

2 травня 2019, 13:35

31 травня у школах Вінниччини відзначатимуть свято останнього дзвоника. Учні четвертих, дев’ятих і одинадцятих класів складатимуть іспити.

Про це повідомляє департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Атестація учнів 4-х класів здійснюється виключно з метою моніторингу якості освітньої діяльності закладів освіти та якості освіти. ДПА буде проведена у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови і літературного читання) і математики.

Терміни їх проведення визначають заклади освіти.

Підсумкова атестація учнів 9-х класів передбачає проведення письмових шкільних іспитів з трьох предметів: української мови, математики та навчального предмета за вибором педагогічної ради школи.

Проведення державної підсумкової атестації з української мови відбуватиметься у формі диктанту. Робота з математики буде поділена на 3 частини. Терміни їх проведення визначають заклади освіти.

Державна підсумкова атестація випускників шкіл відбуватиметься із трьох навчальних предметів: української мови; математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня), а також з одного із навчальних предметів за вибором учня.

Тестування учнів 11-класів відбуватиметься у формі ЗНО і буде проведено у пунктах тестування.

Учні та студенти, закладів професійної або вищої освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту, складатимуть ДПА з трьох предметів: української мови та математики або історії України, що будуть проведені у формі ЗНО, а також з третього навчального предмета, іспит з якого буде проведений письмово в закладі освіти.

Державна підсумкова атестація, що проводиться у пунктах тестування відбудеться за графіком проведення ЗНО з 21 травня до 13 червня.

Українська мова та література – 23 травня. Математика або Історія України 21 травня та 4 червня. Предмет за вибором учня – до 13 червня.

Вiнниця.info


Теги: свято школа навчання  
Матеріали по темі