Події

Колишньому керівнику Держгеокадастру у Вінницькій області суд призначив заставу в розмірі півмільйона

21 вересня 2021, 13:09

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 523 380 грн колишньому начальнику Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, який є підозрюваним у справі про незаконну передачу у приватну власність 10 земельних ділянок особливо цінної землі загальною площею 17,11 га.

Про це повідомляє «Слово і Діло», з посиланням на ухвалу Вищого антикорупційного суду.

Застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 523 380 (п`ятсот двадцять три тисячі триста вісімдесят) гривень. Також строком до 16.11.2021 включно на підозрюваного покладено обов`язки:

  • прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою;
  • не відлучатись із населеного пункту, в якому він зареєстрований та проживає без дозволу детектива, прокурора або суду;
  • повідомляти детектива, прокурора та суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • здати на зберігання до Національного антикорупційного бюро України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в`їзд в Україну.
  • утримуватися від спілкування з підозрюваним, а також зі свідками: колишніми та діючими працівниками ДП ДГ «Бохоницьке», Інститут кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук, НВЦ «Соя» Національної академії аграрних наук.

Раніше, 10 вересня детективи НАБУ повідомили про підозру в розкраданні 17,11 га особливо цінної землі колишньому в.о. директора державного підприємства та екскерівнику Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

«Слідство встановило, що керівник державного підприємства, що входить до складу Національної академії аграрних наук України, у 2016-2017 році спільно з керівником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області підробили документи, що дозволили в обхід законної процедури (без згоди Кабінету Міністрів України) передати у приватну власність 10 земельних ділянок особливо цінної землі загальною площею 17,11 га», - повідомляли в НАБУ.

За клопотанням НАБУ і САП на зазначені земельні ділянки накладено арешт. Слідство оцінює збитки в 11,6 млн грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: суд земля 
Матеріали по темі