Суспільство

Команда Винницы вышла в полуфинал в проекте «Битва украинских городов»

16 лютого 2010, 14:15

Команда міста Вінниці на чолі з капітаном команди боксером В'ячеславом Узєлковим вийшла у півфінал в проекті «Битва українських міст» здолавши суперників з Миколаєва та збірну команду телеканалу «Інтер».

До складу вінницької команди входять також Олександр Дрозд, Олексій Стрикун, Олена Возна та Вікторія Ратушна, повідомляють у комітеті по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.

«Наша команда тримається повним складом і рішуче налаштована на перемогу», - повідомив телефоном з Аргентини В'ячеслав Узєлков.

У битві за звання "Найкращого міста країни" учасникам доводиться долати найскладніші випробування - гігантські атракціони, басейни з водою та багнюкою, величезні палаючі кулі, що рухаються із неймовірною швидкістю та цілий арсенал конкурсів та естафет.

Олексій. Стрикун, показавши чудовий результат на дистанції, повідомив, що головна рушійна сила для членів його команди - страх перед капітаном.

У комітеті зазначають, що на зйомках проекту "Битва українських міст" вільного часу дуже мало, проте, коли з’являється нагода, більшість учасників шоу намагаються використати його для купівлі сувенірів та подарунків близькім та рідним.

В'ячеслав Узєлков купив собі матейницю у вигляді коров'ячого копита, а для тренера Віталія Вдовкіна знайшов сувенірну чашечку, тренер збирає чашки з різних країн.

21 січня 2010 року у місті Буенос-Айрес (Аргентина) стартувала «Битва українських міст». Це проект, у якому мешканці 26 обласних центрів країни виборюють право називати своє місто «Найкращим містом України».

«Битва українських міст» триватиме до 21 березня, відеоверсія шоу буде показана на телеканалі « Інтер».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі