Економіка

Комісія Вінницької облради підтримала ініціативу щодо збільшення депутатського фонду

18 січня 2017, 15:58

 18 січня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Члени комісії одноголосно підтримали внесення доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2017 рік, а також проголосували за підтримку розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік».

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради.

За результатами обговорення депутати підтримали питання, ініційоване головою постійної комісії Геннадієм Мазуром, щодо внесення змін до Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, в частині збільшення депутатського фонду для надання матеріальної допомоги громадянам.

Розгляд питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади» відбудеться на одному з чергових засідань постійної комісії після особистої зустрічі депутатів з начальником патрульної поліції міста Вінниці.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада 
Матеріали по темі