Події

Комісія встановила причину смерті робітника на птахофабриці у Ладижині

8 квітня 2019, 15:21

Комісія Державної служби з питань праці у Вінницькій області завершила розслідування трагічної події, що сталася у січні на «Птахофабриці «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» у Ладижині. Нещасний випадок з 22-річним машиністом визнали таким, що пов’язаний з виробництвом.

«Під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.

Розслідуванням встановлено, що машиніст вирішив усунути пропуск повітря через кришку люка. Він виліз на пневмовагон і кілька разів ударив молотком по затяжній гайці. Від навантаження затяжний гвинт обрізало і завдяки стислому повітрі в ємності стався вибух. Кришка вдарила чоловіка і він впав на землю.

Причинами настання нещасного випадку стали неналежне виконання посадових обов’язків (не забезпечення вимог безпеки при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт) та порушення працівником вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів.

Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, на підставі підпунктів 1, 2 пункту 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. На нього складено акт за формою Н-1», - повідомляє Державна служба з питань праці.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством. Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч з батьками потерпілого, роз`яснили їхні права відповідно до діючого законодавства.

Раніше ми писали, що у Барському районі горіла птахоферма.

Вінниця.info

Теги: птахоферма Ладижин  
Матеріали по темі