Місто

Комісія взяла до уваги побажання Гройсмана і визначилась з кандидатом «Почесного громадянина Вінниці»

4 серпня 2015, 14:38

 4 серпня під час засідання комісії розглянуто пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Вінниці». До обговорення було запропоновано 7 кандидатур, за які приймались звернення колективів до 1 липня:

1. Бардюжа Микола Васильович – генерал-майор у відставці, учасник ВВв;

2. Бронюк Віктор Володимирович – музикант, лідер гурту «Тік», волонтер.

3. Гройсман Володимир Борисович – голова ВР, колишній Вінницький міський голова.

4. Гройсман Дмитро Леонідович (посмертно) - правозахисник.

5. Кузьмін Іван Васильович - Професор кафедри комп’ютерних систем управління Вінницького національного технічного університету, колишній ректор вишу.

6. Шимко Максим Миколайович – Герой України, Герой Небесної Сотні.

7. Шемет Олександр Михайлович.

Найбільше звернень колективів – 15 надійшло за присвоєння почесного звання Володимиру Гройсману, 5 звернень – за Віктора Бронюка.

Всі присутні 11 членів комісії говорили про Володимира Гройсмана як видатну особистість, який зробив вагомий вклад в розвиток Вінниці, але більшість членів комісії взяли до уваги побажання Володимира Гройсмана, залишитись просто вінничанином, без «титулів» і не голосували за присвоєння йому почесного звання.

Більшістю голосів членів комісії рекомендовано присвоїти звання почесного громадянина м. Вінниці Віктору Бронюку - лідеру гурту «ТіК», волонтеру, який провів величезну роботу по наданню допомоги військовим в зоні АТО, громадському діячу, та вінничанину, що зробив вагомий внесок у розвиток культури та популяризації нашого міста на теренах України та поза її межами.

Отже 33-ім «Почесним громадянином м. Вінниці» в 2015 році стане Віктор Бронюк, але так як рішення комісії має рекомендаційний характер, «крапку в питанні» присвоєння звання, поставить сесія Вінницької міськради.

Загалом, члени комісії ще обговорили можливість в подальшому присвоювати звання «Почесного громадянина м. Вінниці» не щорічно а один раз в 3 – 5 років, але це вже наступне питання.

ВИННИЦА.info

Теги: звання почесний 
Матеріали по темі