Новини компаній

Комплексні добрива: як економно вносити, щоб підвищити врожайність

6 жовтня 2021, 13:59

Усі корисні для рослин елементи не завжди у достатньому обсязі містяться в ґрунті. Для забезпечення захисту рослин від шкідників та насичення їх поживними речовинами аграрії використовують мінеральні добрива. Наявність у складі міндобрив азоту, фосфору, кальцію, калію дозволяє значно підвищити врожайність сільгоспугідь, отримати якісну продукцію, підвищити прибутковість господарств. Великий попит має добриво нітроамофоска від компанії «ТЕТРА-АГРО».

Купити Добриво Нітроамофоска — ціна виробника | Тетра Агро

Особливості «Нітроамофоски–М»

Складне міндобриво має вигляд гранул. У його складі крім азоту, фосфору та калію присутні корисні мікроелементи. Комплексне NPK добриво забезпечує насичення ґрунту необхідною кількістю макро- та мікроелементів. Його можна використовувати під час:
- підживлення;
- культивації перед посівом;
- проведення посівних робіт.
Добриво також ефективне для проведення позакореневого підживлення городини та садових культур. Комплексне добриво «Нітроамофоска–М» виробництва «ТЕТРА-АГРО» відповідає вимогам держстандартів. Цей екологічний, високоякісний продукт:
- стимулює ріст рослин, захищає їх, вирівнює кислотність ґрунтів;
- у кожній гранулі міститься однакова кількість макро- та мікроелементів (завдяки якісній грануляції);
- забезпечує рівномірне внесення та збалансованість дії усіх інгредієнтів;
- сприяє підвищенню врожайності від 30% до 70%;
- не схильна до сегрегації (розділення) в процесі зберігання та розсипчастості під час внесення.
Добриво має необмежений термін агротехнічної придатності.

Продукція «ТЕТРА-АГРО»

Український виробник пропонує аграріям комплексні NPK добрива - “Нітроамофоску-М”.
Комплексні азотно-фосфорно-калійні добрива підходять для рослин різних типів, коренева система їх добре поглинає. Можливе використання таких добрив при основному внесенні та при підживленні.

Комплексні добрива в залежності від способу виробництва бувають складними та змішаними.
Змішані добрива являють собою суміш різних речовин, а складні випускаються у вигляді гранул або кристалів з приблизно однаковим складом.

Аграрії віддають перевагу складним мінеральним добривам, що мають збалансований склад та характеризуються легкістю засвоєння. Комплексне складне гранульоване добриво Нітроамофоску-М широко використовують для отримання високих урожаїв різних видів сільськогосподарських культур.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ТЕТРА-АГРО добрива 
Матеріали по темі