Україна

Корабельна катастрофа тисячоліття: 900 мігрантів потонули біля італійський берегів

20 квітня 2015, 17:54

20 квітня в Середземномор'ї сталася найбільша в новітній історії корабельна катастрофа, в результаті якої загинули від семи до дев'яти сотень мігрантів, які намагалися допливти з Африки до італійських берегів. Точну кількість постраждалих рятувальники встановити не зможуть, оскільки корабель пішов на дно серед ночі, а пасажирів садили на судно контрабандисти.

Старий рибальський корабель, на якому плили мігранти, затонув посеред ночі тому, що пасажири в кілька разів перевищили його вантажопідйомність. Контрабандисти наказали біженцям не рухатися до самих берегів Європи, проте коли серед ночі пасажири побачили інший корабель, вони почали йому махати, скупчившись на одному борті. В результаті таких дій рибальський корабель перевернувся.

Десятки людей залишися замкненими в трюмах, тому для них немає шансу вижити. Вцілілі біженці розповідають, що на борту судна перебувало до тисячі пасажирів, серед яких було багато жінок та дітей.

Рятувальна операція в Сицилійській протоці тривала всю ніч, уцілілих повезли до Італії. Тіла загиблих вивантажують на Мальті. 

"ТСН"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: катастрофа аварія 
Матеріали по темі