Суспільство

Коронавірусу на Вінниччині немає – в ОДА спростували інформацію про виявлення в чоловіка COVID-19

12 березня 2020, 17:23

Вінницька обласна державна адміністрація спростувала інформацію про виявлення випадку коронавірусу у Козятині. Зазначають, що пацієнта діагностували «ГРВІ. Гострий ринофарингіт. Гострий трахеобронхіт». Аналіз на корона вірус негативний.

«12 березня бригадою швидкої медичної допомоги за направленням лікаря-інфекціоніста КП «Міська лікарня Козятинської міської ради» доставлений пацієнт з діагнозом «ГРВІ. Гострий ринофарингіт. Гострий трахеобронхіт».

У направленні було зазначено, що пацієнт 1 березня прибув з Німеччини (Баварія).

Хворого госпіталізовано в інфекційне відділення. Був оглянутий консиліумом лікарів, відібрано біологічні матеріали до вірусологічної лабораторії м. Вінниці, виконано необхідні додаткові обстеження.

Враховуючи дані епідеміологічного анамнезу, проведено експрес-тест на коронавірус. Результат негативний.Клінічних та лабораторних даних щодо коронавірусної інфекції у пацієнта немає.

Пацієнт продовжує лікування і спостереження в умовах інфекційного відділення КП «Козятинська ЦРЛ» з приводу гострої респіраторної вірусної інфекції.

Розповсюджена інформація щодо підозри на захворювання коронавірусною інфекцією в соціальних мережах та засобах масової інформації є недостовірною та необґрунтованою», - повідомляють на сайті ОДА.

Читайте також: Чоловік, який приїхав з Італії на похорон, наробив переполоху в селі на Вінниччині. Його помістили на карантин.

Раніше у Вінниці журналістам показали палати інфекційного відділення, які підготували на випадок коронавірусу. Також зазначили, що готовність області до протидії коронавірусу – одна з найкращих в Україні.

Нагадаємо, що у Вінниці закрили на карантин школи і гуртки. Дитсадки – переводять на особливий режим роботи. У зв’язку з карантином через коронавірус заборонили відрядження, закриють кінотеатри і дитячі зони. Працюватиме «гаряча лінія».

Вiнниця.info

Теги: коронавірус МОЗ захворювання 
Матеріали по темі