Суспільство

Корону «Міс Вінниця-2016» отримала 18-річна студентка

6 березня 2016, 21:59

 6 березня у театрі ім. М. Садовського відбувся конкурс «Міс Вінниця-2016». 16 красунь змагалися за корону та можливість представити Вінницю на конкурсі «Міс Україна». Перемога дісталася 18-річній студентці Дар’ї Поліщук.

Сьогоднішнє свято було присвячене світу кінематографа. У дівчат було чотири виходи на сцену, а саме в українських костюмах, в стилі «50 відтінків сірого», джазовий вихід, вихід у купальниках і п’ятий неконкурсний вихід у вечірніх сукнях.

Дар’я Поліщук навчається у Вінницькому медичному університеті на лікаря стоматолога. Дівчина вже вдруге бере участь у конкурсі, минулого разу вона не зайняла призового місця. Дар’я впевнено каже, якщо над собою працювати, то рано чи пізно можна досягнути своєї мети. А минулого разу вона вважає, їй невистачило досвіду та завадили дитячі погляди. Дівчину прийшли підтримати усі її рідні, вона і присвятила їм свою перемогу.

 

Дар’ї також дісталася номінація «Міс глядацьких симпатій». Окрім корони та перемоги красуня отримала путівку до Туреччини.

Приємним сюрпризом на конкурсі для вінничан став виступ молодого таланта Олександра Подоляна, який своїм потужним співом прославив Вінниччину на всю Україну.

Титули «Віце-міс» та «Міс креатив» дісталися Вікторії Гуменюк. Ще один титул «Віце-міс» отримала Катерина Гладка. 

Титул «Міс шарм» отримала Ольга Житник. «Міс Мас-медіа» - Наталія Самойленко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: студентка корона 
Матеріали по темі