Суспільство

Коровій майже втричі збільшив премію імені Степана Руданського

4 січня 2017, 17:55

 Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій 26 грудня 2016 року підписав розпорядження, яким збільшив розмір літературно-мистецької премії імені Степана Руданського.

Документ опубліковано на сайті ОДА.

«Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою продовження національних традицій сатири і гумору, заохочення літераторів до написання високохудожніх творів цих жанрів, наукових та критичних праць про життєвий і творчий шлях Степана Руданського, творчих колективів та виконавців до популяризації духовної спадщини славного сина українського народу, класика вітчизняної літератури ХІХ століття Степана Руданського та доробків сучасних письменників:

1. Внести зміну до пункту 9 Положення про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року № 44, виклавши його в такій редакції:

«9. Кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів, оголошується лауреатом Премії і йому вручається грошова винагорода в сумі 14000 грн. Кандидатам, які посіли друге та третє місце за кількістю набраних голосів, вручаються дипломи і заохочувальні грошові винагороди по 3000 грн. кожному…» - зазначено в розпорядженні.

Попереднім розпорядженням від 13 лютого 2016 року розмір премія була затверджена в розмірі 5 тис. гривень.

Вручення Премії відбувається під час проведення обласного свята сатири і гумору ім. Степана Руданського на Вінниччині.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: премія розпорядження 
Матеріали по темі