Економіка

Коровій повідомив, коли у Вінниці відкриють завод «UBC Group» і натякнув про новий проект на 600 млн. доларів

23 липня 2018, 12:21

 7 вересня у Вінниці відкриють новий завод з виробництва холодильного обладнання «UBC GROUP», виробничі потужності якого розміщено на території індустріального парку. В Гнівані чекають інвестора, який реалізує проект на 600 млн. доларів.

Про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій в інтерв’ю телеканалу «Вінниччина».

«Найближчим часом, 7 вересня, буде офіційне відкриття заводу UBC GROUP. Ми два роки назад закладали «капсулу». Зараз вводять першу чергу. На протязі двох років буде створено 2,5 тисячі робочих місць.

Починаючи з кінця серпня буде «пропуск» біогазового комплексу під Ладижином. Це дасть можливість розпочати другу чергу Миронівського комбінату хлібопродуктів, що дозволить вдвічі збільшити обсяги виробництва при мінімальному навантажені на екологію та створити 3 тисячі робочих місць», - повідомив голова ОДА.

Також Валерій Коровій зазначив, що сьогодні влада веде перемовини з інвестором, який має намір вкласти в реалізацію проекту 600 млн. доларів та створити тисячу робочих місць.

«Працюємо над унікальним проектом. Вибирається майданчик недалеко м. Вінниці, конкретніше – Гнівань. Мова йде про проект на 600 млн. доларів, тисячу робочих місць з соціальним пакетом для працівників і розвитком інженерної інфраструктури. Не хочу забігати вперед, але якщо ми вдало завершимо перемовини, то обов’язково повідомимо громадськість» - зазначив голова облдержадміністрації.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info новий завод холодильного облaднaння компaнії «UBC Group» збудували на території Індустріального парку. Площа забудови понад 16,5 тисяч квадратних метрів. Там вироблятимуть морозильні лари та холодильні шафи.

Також Вiнниця.info публікувала матеріал про виробників, які розмістили нові заводи у Вінниці та забезпечують людей роботою.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця виробництво інвестиції 
Матеріали по темі