Влада

Коровій представив начальника нового управління дорожнього господарства Вінницької облдержадміністрації

16 жовтня 2018, 11:53

 16 жовтня, під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону, Валерій Коровій офіційно представив начальника управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації Бабія Олега Васильовича.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

«З цього року введено в дію Закон України «Про дорожній фонд», відповідно до якого визначено чітке розмежування фінансування: 70 % - на загальнодержавні дороги, 30 % - на місцеві, - підкреслив Валерій Коровій. – У Вінницькій області 7,5 тисяч кілометрів місцевих доріг. Минулого року була проведена велика робота, й частину документації по цих дорогах передали у Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА. Нами було закумульовано близько 630 млн. гривень, замовником залишили Службу автомобільних доріг області. Сьогодні ж Службі заборонено бути розпорядником коштів місцевих доріг, і це спонукало нас до дій, адже з 1 січня ми повністю вступаємо у відповідальність за ці дороги».

За словами голови облдержадміністрації, одночасно з управлінням створено службу місцевих доріг, яка здійснюватиме функції технагляду.

Нагадаємо, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» створено відповідно до розпорядження голови ОДА від 4 вересня 2018 року.

Вiнниця.info, фото - Вінницької ОДА

Теги: начальник дороги 
Матеріали по темі