Суспільство

Коровій просить жителів Вінниччини не панікувати через введення надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни

21 лютого 2017, 10:49

Коровій просить жителів Вінниччини не панікувати через введення  надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни

Губернатор Вінниччини звернувся до жителів із проханням:

«Ситуація, що склалася в державі у зв’язку з обмеженням поставок вугілля-антрациту з неконтрольованих територій Донбасу, змусила Президента України та Уряд ввести надзвичайний стан в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни.

В цій ситуації, як голова обласної державної адміністрації, прошу з розумінням поставитись до таких вимушених дій та об’єднати зусилля для забезпечення стабільної роботи енергосистеми України.

70 % від обсягу електроенергії споживає саме населення. Тож якщо кожен із нас з відповідальністю підійде до цього питання та в побутових умовах економитиме електроенергію хоча б на 10 %, це дасть можливість забезпечити стабільну роботу підприємств області, дозволить зберегти робочі місця та мінімізувати негативні наслідки обмеження енергопостачання.

Звертаюся з проханням до всіх вінничан продемонструвати свій патріотизм у конкретній справі та підтримати державу в цей непростий час», - зазначено на офіційному сайті Вінницької ОДА.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина надзвичайний стан Коровій 
Матеріали по темі