Події

Коровій відсторонив від посади директора департаменту Вінницької ОДА, який «працював на відкатах»

10 квітня 2019, 12:08

Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій 10 квітня відсторонив від посади керівника департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА відсторонено строком на два місяці.

Розпорядження Валерія Коровія опубліковано на сайті ОДА.

Відповідно до розпорядження № 19-рк від 10 квітня 2019 року Про відсторонення Романченка Д.В. йдеться про наступне:

«Відповідно до статей 11, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 65 Закону України «Про запобігання корупції»:

Відсторонити Романченка Дмитра Віталійовича від посади директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації строком на два місяці.

Покласти виконання обов’язків директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації на Прилуцького Валентина Петровича – заступника директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації – начальника управління капітального будівництва», - зазначено в документі.

Нагадаємо, вчора Дмитра Романченка правоохоронці затримали в робочому кабінеті під час отримання ним хабара. Про що повідомив Валерій Коровій на своїй сторінці в «Фейсбук». В поліції зазначають, що чиновник налагодив схему «відкатів».

Вiнниця.info

Теги: відсторонення розпорядження 
Матеріали по темі