Економіка

Коровій звітував про успіх децентралізації: місцеві бюджети зросли на 2,5 мільярди

30 червня 2017, 14:50

 Бюджети міст, селищ і сіл Вінницької області значно зросли внаслідок успішної реформи децентралізації. Мова йде про 2,5 мільярди гривень.

Про це 30 червня звітував на сесії облради голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.  

«Місцеві бюджети на протязі 2 останній років внаслідок надзвичайно успішної децентралізації зросли майже на 2,5 мільярди гривень. Це той фінансовий ресурс, який на сьогоднішній день формує загальний соціальний фон місцевих бюджетів.

Обласний бюджет внаслідок зміни, наприклад, надходжень податку на доходи фізичних осіб зменшився на 10%. В той же час, найбільш успішно, в три рази зросли доходи міст обласного значення, більше, як в два рази, зросли доходи сільських, селищних рад безпосередньо районного підпорядкування. І на 60% зросли доходи районних бюджетів», - сказав посадовець.

За словами губернатора, позитивна динаміка спостерігається і в капітальних видатках місцевих бюджетів.

«Капітальні видатки місцевих бюджетів, які здійснені по бюджету розвитку, за цих 2 роки зросли в півтора рази і склали майже 1 мільярд 600 мільйонів гривень. Це безпосередньо лише кошти місцевих бюджетів – без субвенцій, які надходять з держбюджету», - додав Валерій Коровій.

Після завершення обговорення виступу голови ОДА щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік депутати загальною кількістю 56 голосів затвердили звіт.

Нагадаємо, що чотири години 21-ї чергової сесії депутати облради слухали звіти.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА Коровій 
Матеріали по темі