Місто

Корпус «Бджілки» у Вінниці «консервують» на зиму. Добудувати планують наступного року

24 листопада 2020, 11:31

В новому корпусі дитячого садка №16 на вулиці Зерова у Вінниці встановили енергозберігаючі вікна. Будівлю планують «законсервувати» на зиму, а будівництво відновити наступного року.

Про це йдеться в дописі на сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Новий корпус садочку №16 на вулиці Зерова готовий до консервації на зиму. Ми спрямували додаткові кошти, щоб встановити енергозберігаючі вікна. Таким чином об’єкт буде захищеним від опадів до відновлення будівельних робіт наступного року.

Нагадаю, чому ми розпочали будівництво практично нового садочку. Дошкільний заклад №16 мав два окремі корпуси. І один з них – 1936 року забудови – визнали аварійним, тож ремонту він не підлягав. Щоб забезпечити дітей, які живуть у цьому районі, якісною дошкільною освітою, ми вирішили не лише побудувати новий корпус, а й збільшити його потужності. Так, за рахунок збільшення приміщення, будемо мати ще 3 групи, а це – додаткові місця для ще 60 малюків.

Цього року роботи на об’єкті велись коштом територіальної громади. Незважаючи на те, що довелось по всіх сферах скоротити капвидатки та перенаправити ресурс на медицину, зробили чимало. Звели три поверхи, накрили будівлю, влаштували перегородки, виконали стяжку підлоги. Плануємо наступного року завершити будівництво, якщо буде відповідна підтримка з фінансуванням від держави. А вже другим етапом цього проекту стане модернізація іншого корпусу дитсадка: маємо утеплити стіни і замінити покрівлю», – зазначає мер в своєму дописі.

Нагадаємо, у Вінниці триває реконструкція дитсадка «Бджілка». Один з корпусів закладу будують з «нуля». На встановлення вікон до зими в корпусі під час сесії міськради 25 вересня виділили додаткові кошти.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Бджілка садок будівництво Моргунов ДНЗ №16 
Матеріали по темі