Місто

Корпус «Бджілки» у Вінниці планують добудувати до кінця цього року

22 вересня 2021, 09:26

У Вінниці продовжують реконструювати дошкільні заклади освіти. Два роки назад розпочали роботи у ДНЗ №16, розташованого по вулиці Зерова, 12. Будівельники знесли старе аварійне приміщення, а на його місці для дитсадка «Бджілка» побудували новий корпус.

Наприкінці минулого року в новому корпусі встановили енергозберігаючі вікна. Будівлю «законсервували» на зиму, а будівництво відновили цього року. Добудувати планують до кінця цього року.

«Масштабну реконструкцію садочку ми розпочали у 2019 році. Наразі реалізуємо перший етап: замість старого корпусу зводиться з нуля новий. Приміщення буде більшим, запроектовані три додаткові групи – загалом передбачено 9.

Великий обсяг робіт виконали за рахунок муніципальних інвестицій. Готовність об’єкту – понад 35%. Продовжуємо реконструкцію, маючи співфінансування з державного фонду регіонального розвитку.

Наразі на об’єкті:

  • утеплюють фасад
  • встановлюють каркаси під альтанки на ігрових майданчиках
  • облаштовують зовнішні мережі
  • монтують теплу підлогу на першому поверсі.

Наступна черга проекту передбачає оновлення іншого корпусу садочку, де зараз перебувають дошкільнята. Будівлю термомодернізують: утеплять стіни, замінять дах та вікна відповідно до сучасних стандартів енергоефективності»,повідомив у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Після реконструкції нового приміщення ДНЗ відвідуватиме до 300 малюків.

Реконструкція даного об’єкту проходить в рамках проекту «Велике будівництво».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Бджілка дитячий садочок реконструкція 
Матеріали по темі